Drużyna ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 2023 zaprezentowana! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Drużyna ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 2023 zaprezentowana!

Hotel Rudnik w piątkowy wieczór gościł Galę GKM Grudziądz 2022. Pojawili się na niej przedstawiciele Władz Miasta, Sponsorzy, Partnerzy, działacze, pracownicy i co najważniejsze – zawodnicy ZOOLESZCZ GKM, którzy w przyszłym roku będą reprezentować żółto-niebieskich w rozgrywkach PGE Ekstraligi.

Głównym partnerem Gali była spółka Polski Cukier S.A.. Partnerami wydarzenia byli również: Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO, Toyota Walder, JBB, Melbud, Usługi Transportowe Piotr Słowik, Alicja Garażyki, Ocetix, WAS-BUD, Jutex, Opony Marcin Dejewski, Concept Studio, BTP, BUDIREK, REM-BUD, Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek, RCU Ubezpieczenia, Nitrochem oraz SITS Industry. Część oficjalną imprezy poprowadzili: dziennikarka ELEVEN Sports Anita Mazur oraz Kamil Morydz. Jako pierwszy na scenę wywołany został Prezes GKM S.A. Marcin Murawski, który podsumował sezon i wręczył podziękowania dla władz miasta na czele z Prezydentem Maciejem Glamowskim. Po oficjalnych przemówieniach przyszedł czas na prezentację nowych zawodników ZOOLESZCZ GKM na sezon 2023.

Jako pierwszy wywołany został Max Fricke, który trafił do Grudziądza po dwuletniej przygodzie ze Stelmet Falubazem Zielona Góra. Tuż po nim pojawił się Mateusz Szczepaniak, który w ostatnich dwóch sezonach zdobywał punkty dla Cellfast Wilków Krosno. Największą niespodzianką było jednak ponowne wystąpienie na scenie Prezesa klubu. Marcin Murawski oznajmił zgromadzonym gościom, że w ostatniej chwili przed piątkowym wydarzeniem udało się „dopiąć” wszystkie formalności w związku z wypożyczeniem z BETARD Sparty Wrocław Gleba Chugunova.

Po nim przyszła przerwa na uroczysty obiad, a drugą połówkę części oficjalnej rozpoczął się od występu muzycznej gwiazdy wieczoru – Moniki Lewczuk. Po niej na scenę zostali wywołani kolejno Nicki Pedersen, Frederik Jakobsen oraz Norbert Krakowiak, którzy związali się z ZOOLESZCZ GKM nowymi kontraktami. W przypadku Jakobsena jest to dwuletnia umowa. Jednocześnie nasi zawodnicy uczestniczyli wraz z Prezydentem Maciejem Glamowskim i prezesem Marcinem Murawskim w rozdawaniu podziękowań sponsorom i partnerom klubu. Potem przyszedł czas na prezentację formacji juniorskiej GKM-u na sezon 2023, którą będą tworzyć Kacper Pludra, Kacper Łobodziński, Wiktor Rafalski oraz Seweryn Orgacki. Wszystko uzupełniła prezentacja sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny w osobach duetu Janusz Ślączka – Robert Kościecha. Po części oficjalnej nastąpiła druga część koncertu Moniki Lewczuk, a po niej do późnych godzin nocnych scenę przejął DJ PROMO.

Fotorelacja z piątkowej Gali GKM Grudziądz 2022 już wkrótce na naszej stronie internetowej.

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
477+4
586-9
676-22
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content