Mateusz Szczepaniak dołącza do drużyny ZOOLESZCZ GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Mateusz Szczepaniak dołącza do drużyny ZOOLESZCZ GKM!

Odejście z grudziądzkiego klubu duetu Przemysław Pawlicki – Krzysztof Kasprzak spowodowało, że grudziądzcy działacze musieli rozejrzeć się na rynku transferowym za krajowym seniorem. Wybór padł na Mateusza Szczepaniaka, który został przedstawiony na piątkowej Gali GKM w Hotelu Rudnik.

Ostatnie dwa lata urodzony w Ostrowie Wielkopolskim 35-letni zawodnik spędził na torach eWinner 1. Ligi Żużlowej w barwach Wilków z Krosna. Doświadczony senior był jednym z głównych autorów awansu krośnian do PGE Ekstraligi. W najlepszej lidze świata ostatni raz startował w 2020 roku, kiedy to przywdziewał plastron ROW Rybnik, a jednym z jego najlepszych występów było spotkanie na grudziądzkim torze.

Mateusz w przeszłości osiągał duże sukcesy w kategorii juniorów. Na swoim koncie ma trzy medale Drużynowych Mistrzostw Polski z ekipą Włókniarza Częstochowa. W 2007 roku był członkiem „złotej” drużyny, która sięgnęła po Drużynowe Mistrzostwo Świata Juniorów. W kategorii seniorów niejednokrotnie docierał do finałowej rywalizacji w Indywidualnych Mistrzostwach Polski.

Mateusz – witamy w Grudziądzu!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
ORLEN OIL MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content