Sztab szkoleniowy ZOOLESZCZ GKM bez zmian. Janusz Ślączka i Robert Kościecha z nowymi umowami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Sztab szkoleniowy ZOOLESZCZ GKM bez zmian. Janusz Ślączka i Robert Kościecha z nowymi umowami!

Janusz Ślączka i Robert Kościecha stworzą duet trenerów pierwszego zespołu w sezonie 2023! Obaj związali się nowymi umowami z grudziądzkim klubem. Pierwszy z nich odpowiadać będzie za wyniki ligowej drużyny ZOOLESZCZ GKM, z kolei drugi z nich tak jak dotychczas zajmować się będzie juniorami żółto-niebieskich startującymi w PGE Ekstralidze, zawodach młodzieżowych oraz prowadzeniem grudziądzkiej szkółki żużlowej.

Rok 2023 będzie kolejnym, w którym Janusz Ślączka poprowadzi żółto-niebieskich w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Szkoleniowiec bardzo dobrze poradził sobie w mijającym sezonie prowadząc zmagającą się z kontuzjami drużynę. Niejednokrotnie podejmował trafne decyzje, które ostatecznie wpływały na losy spotkań. Będzie to dla niego już trzeci sezon w Grudziądzu.

Robert Kościecha pracuje na H4 od 2017 roku, kiedy to trafił do nas z Apatora Toruń. Od tego czasu systematyczna praca z młodzieżą pozwoliła im notować progres, a jednym z najlepszych sezonów pod względem wyników juniorów był właśnie sezon 2022. Teraz „Kostek” będzie kontynuował swoją pracę przez co najmniej dwa najbliższe lata, bo na taki okres związał się nową umową z grudziądzkim klubem.

Obu trenerom życzymy powodzenia i sukcesów z naszym zespołem!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content