Sztab szkoleniowy ZOOLESZCZ GKM bez zmian. Janusz Ślączka i Robert Kościecha z nowymi umowami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Sztab szkoleniowy ZOOLESZCZ GKM bez zmian. Janusz Ślączka i Robert Kościecha z nowymi umowami!

Janusz Ślączka i Robert Kościecha stworzą duet trenerów pierwszego zespołu w sezonie 2023! Obaj związali się nowymi umowami z grudziądzkim klubem. Pierwszy z nich odpowiadać będzie za wyniki ligowej drużyny ZOOLESZCZ GKM, z kolei drugi z nich tak jak dotychczas zajmować się będzie juniorami żółto-niebieskich startującymi w PGE Ekstralidze, zawodach młodzieżowych oraz prowadzeniem grudziądzkiej szkółki żużlowej.

Rok 2023 będzie kolejnym, w którym Janusz Ślączka poprowadzi żółto-niebieskich w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Szkoleniowiec bardzo dobrze poradził sobie w mijającym sezonie prowadząc zmagającą się z kontuzjami drużynę. Niejednokrotnie podejmował trafne decyzje, które ostatecznie wpływały na losy spotkań. Będzie to dla niego już trzeci sezon w Grudziądzu.

Robert Kościecha pracuje na H4 od 2017 roku, kiedy to trafił do nas z Apatora Toruń. Od tego czasu systematyczna praca z młodzieżą pozwoliła im notować progres, a jednym z najlepszych sezonów pod względem wyników juniorów był właśnie sezon 2022. Teraz „Kostek” będzie kontynuował swoją pracę przez co najmniej dwa najbliższe lata, bo na taki okres związał się nową umową z grudziądzkim klubem.

Obu trenerom życzymy powodzenia i sukcesów z naszym zespołem!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content