Znamy formację juniorów ZOOLESZCZ GKM na sezon 2023! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Znamy formację juniorów ZOOLESZCZ GKM na sezon 2023!

Kacper Pludra, Kacper Łobodziński, Wiktor Rafalski oraz Seweryn Orgacki. To czwórka podstawowych juniorów ZOOLESZCZ GKM na sezon 2023.

Liderem formacji młodzieżowej żółto-niebieskich ma być Kacper Pludra. 20-letni zawodnik, który trafił do Grudziądza przed sezonem 2022 i z miejsca stał się liderem formacji młodzieżowej oraz czołowym juniorem PGE Ekstraligi. W tym roku osiągnął swój największy indywidualny sukces – 2 miejsce w prestiżowym turnieju o Srebrny Kask z udziałem czołówki polskich zawodników do 21 lat.

Kacper Łobodziński to 18-letni zawodnik GKM-u, który reprezentuje klub z Grudziądza od trzech lat. W swojej karierze ma już udziały w finałach Mistrzostw Polski, zarówno w drużynie, jak i indywidualnie. W tym sezonie zaliczył 10 meczów w najlepszej lidze świata PGE Ekstralidze niejednokrotnie pokonując rywali z drużyn przeciwnych.

Nadal żółto-niebieskie barwy reprezentować będzie również Wiktor Rafalski, czyli 17-letni wychowanek GKM-u, członek teamu Maszewski Sports Talents. W sezonie 2022 zadebiutował w PGE Ekstralidze oraz dobrze prezentował się w rozgrywkach U24 Ekstraligi i innych zawodach młodzieżowych, uzyskując awans do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski.

Czwartym z naszych juniorów jest Seweryn Orgacki – 17-letni wychowanek grudziądzkiego klubu, który reprezentuje GKM w zawodach młodzieżowych. Ma już za sobą debiut ligowy i kilka meczów w PGE Ekstralidze w sezonie 2021. W tym roku był członkiem zespołu MASZEWSKI GKM, który dotarł do finału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
2811-30
389+34
489+19
586-9
686-37
784-84
883-97

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content