Informacje o Klubie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Informacje o Klubie

ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz

Sekretariat i stadion:
ul. Hallera 4, 86-300 Grudziądz
Barwy:
Żółto – Niebieskie
Sponsor Tytularny:
ZOOLESZCZ
DPV LOGISTIC

 

Telefon:
+48 56 46 444 42

E-mail:
biuro@gkm.grudziadz.net

WŁADZE KLUBU

Marcin Murawski

Prezes Klubu

STANISŁAW WAJSGERBER

Przewodniczący Rady Nadzorczej

ZDZISŁAW CICHORACKI

Członek Rady Nadzorczej

ZBIGNIEW FIAŁKOWSKI

Członek Rady Nadzorczej

GRZEGORZ NOWAK

Prokurent

Sztab:
Trener: Janusz Ślączka
Szkolenie młodzieży: Robert Kościecha
Kierownik drużyny: Rafał Wojciechowski
Lekarz klubowy: Norbert Markiel
Fizjoterapeuta: Piotr Lutowski
Toromistrz: Piotr Karpuć
Mechanik klubowy: Wojciech Żurawski

 

Marketing:
Rafał Kozłowski
r.kozlowski@gkm.grudziadz.net
Tomasz Krasiński
t.krasinski@gkm.grudziadz.net
Szymon Szar
s.szar@gkm.grudziadz.net
Wojciech Szpak
w.szpak@gkm.grudziadz.net
Tomasz Szpak
Waldemar Zieliński

Media klubowe:
Sławomir Henclik
s.henclik@gkm.grudziadz.net

 

Księgowość:
Główna Księgowa: Małgorzata Postójska
m.postojska@gkm.grudziadz.net
Księgowa: Natalia Wojciechowska
n.wojciechowska@gkm.grudziadz.net

Sekretariat:
Monika Szpil
m.szpil@gkm.grudziadz.net
Alicja Chomicz-Kowalska
a.chomicz-kowalska@gkm.grudziadz.net