5. Bieg "GKM Łączy Pokolenia" już 23 września! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

5. Bieg „GKM Łączy Pokolenia” już 23 września!

Pod koniec września nasz klub już po raz piąty organizuje Bieg „GKM Łączy Pokolenia”, który za każdym razem przyciąga uwagę sporej rzeszy uczestników. Tym razem miejscem wydarzenia będą Lasy Komunalne Miasta Grudziądz, a start i metę zlokalizujemy na Parkingu Leśnym przy rondzie ks. Jerzego Popiełuszki. Biegnij razem z zawodnikami drużyny ZOOLESZCZ GKM!

Już 23 września (sobota) o godzinie 13:00 wszyscy miłośnicy żużla, mieszkańcy miasta oraz pobliskich miejscowości na odcinku liczącym 5 km, będą mieli okazję spróbować swoich sił w 5. edycji naszego biegu. Trasa prowadzi głównie przez leśne ścieżki Lasów Komunalnych Miasta Grudziądz, a jej podłoże jest zróżnicowane.

Honorowym patronem wydarzenia został Prezydent Maciej Glamowski. Partnerami imprezy są: Miasto GrudziądzStodola Kebap N’Grill, DonCorleone, Klasyk Burgers&Cocktails, TIGER, MED-SAR, Drukarnia LAMA, Carrefour oraz Galeria Grudziądzka, Centrum Rozrywki Extreme, firma Thomas Beton.

Udział w biegu może wziąć każda osoba, która rocznikowo ukończyła 18 lat i niepełnoletni posiadający zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Limit osób, które mogą razem z nami zmierzyć się w biegu wynosi tylko 200 osób, więc nie czekaj ani chwili i zgłoś chęć udziału w tym wydarzeniu! Rejestracja uczestników od dnia 12 września od godziny 12:00, a zapisy przyjmowane będą poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: elektronicznezapisy.pl. Będzie także możliwość zapisu w dniu wydarzenia – w Biurze Zawodów zlokalizowanym przed startem – od godziny 11:30.

Opłata startowa wynosi 40 złotych, a w ramach jej uiszczenia każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy, na który składa się m.in.: numer startowy, butelka wody mineralnej oraz inne gadżety. Na trzy pierwsze miejsca w kategorii „Open” kobiet i mężczyzn czekają puchary, a także nagrody w postaci voucherów do restauracji Stodola Kebap N’Grill, Klasyk Burgers&Coctkails, DonCorleone oraz Centrum Rozrywki Extreme. Każda biegnąca z osób otrzyma także pamiątkowy medal. Przed ceremonią dekoracji odbędzie się także losowanie, w którym wezmą udział uczestnicy biegu, a dla 10 szczęśliwców przygotowane będą dodatkowe nagrody w postaci zestawu gadżetów klubowych!

Wydarzenie organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 2023, który trwać będzie do 23 do 30 września. ETS jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok!

Nie przegap tego wydarzenia! Czekamy na Ciebie! Więcej informacji znajdziesz w regulaminie biegu TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content