Ubezpieczenia - Anna Wolska zostaje z nami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Ubezpieczenia – Anna Wolska zostaje z nami!

Kolejny partner biznesowy zdecydował się przedłużyć współpracę z naszym klubem na sezon 2023. W gronie sponsorów nadal obecna będzie firma Ubezpieczenia – Anna Wolska.

Anna Wolska to specjalista ds. ubezpieczeń, z międzynarodowym, 15-letnim doświadczeniem w branży. Swoją karierę rozpoczęła w Verviers, gdzie przez 5 lat pracowała w biurze brokera ubezpieczeniowego, Absolwentka Institut wallon de Formation en Alternance et des indépendants et Petites et Moyennes Entreprises. Od 10 lat dba o zabezpieczenie finansowe zdrowia i majątku klientów, współpracując z grupą ubezpieczeniowo – finansową Aviva. Wielokrotnie nagradzana za wyniki sprzedażowe i obsługę klienta.

W 2016 roku reprezentowała Polskę podczas Kongresu najlepszych doradców finansowych i agentów ubezpieczeniowych- Million Dollar Round Table w Vancouver. Od 2016 jest członkiem międzynarodowej organizacji biznesowej BNI, a od  2018 Roku działa w Rotary International. Dzięki swojej wiedzy i wysokiej dbałości o relacje z klientem, posiada w swoim portfolio blisko 700 klientów. We współpracy z zespołem księgowych i prawników opracowuje plany sukcesji w firmach i rodzinach. Specjalizuje się także w ubezpieczeniach na wypadek nowotworu i innych poważnych zachorowań oraz wspiera klientów przy wdrażaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Więcej informacji na temat naszego sponsora znajdziecie na stronie internetowej TUTAJ oraz na Facebooku TUTAJ.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
Skip to content