Już w sobotę 4. Bieg GKM Łączy Pokolenia. Biegniesz? To musisz wiedzieć! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Już w sobotę 4. Bieg GKM Łączy Pokolenia. Biegniesz? To musisz wiedzieć!

Już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na H4 rusza Bieg GKM Łączy Pokolenia. Wszyscy miłośnicy żużla, mieszkańcy miasta oraz pobliskich miejscowości, na odcinku liczącym około 5 km, będą mieli okazję spróbować swoich sił w czwartej edycji naszej imprezy. Trasa prowadzi głównie przez ścieżki Parku Miejsko-Leśnego im. Piotra Janowskiego w Grudziądzu. Oto najważniejsze informacje organizacyjne przed tym wydarzeniem.

Honorowym patronem wydarzenia został Prezydent Miasta Grudziądza Maciej Glamowski. Głównymi sponsorami imprezy są: Stodola Kebap N’Grill, Dach-Bud, Gołębiewski oraz TIGER, a naszą imprezę wspierają też partnerzy: DonCorleone, MED-SAR, Drukarnia LAMA, Carrefour oraz Galeria Grudziądzka. W ostatnich dniach do grona partnerów dołączyły również grudziądzkie Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia. Wydarzenie jest częścią Europejskiego Tygodnia Sportu #BeActive organizowanego jak co roku z funduszy Unii Europejskiej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Udział w biegu może wziąć każda osoba, która rocznikowo ukończyła 18 lat i niepełnoletni posiadający zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Limit osób, które mogą razem z nami zmierzyć się w biegu wynosi tylko 200 osób, więc nie czekaj ani chwili i zgłoś chęć udziału w tym wydarzeniu!

Cały czas trwa rejestracja uczestników, a zapisy przyjmowane będą poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: elektronicznezapisy.pl, jak również w sekretariacie klubu w piątek 23 września w godzinach 15:00 – 18:00. Opłata startowa wynosi wyłącznie 35 zł., a w ramach jej uiszczenia każdy uczestnik biegu otrzyma bogaty pakiet startowy, na który składa się: numer startowy, butelka wody mineralnej oraz inne gadżety.

Na trzy pierwsze miejsca w kategorii „Open” kobiet i mężczyzn czekają puchary i vouchery do grudziądzkich restauracji – Stodola Kebap N’Grill oraz Don Corleone, a dla pierwszych 100 uczestników na mecie przewidziane są nagrody w postaci koszulek klubowych. Każda biegnąca z osób otrzyma także pamiątkowy medal. Regulamini biegu TUTAJ!

Informujemy, że odbiór pakietów startowych uczestników i możliwość zapisania się do udziału w biegu odbywać się będzie w następujących terminach:

  • 23 września (piątek), sekretariat GKM S.A. – od 15:00 do 18:00
  • 24 września (sobota), biuro zawodów przy budynku klubowym – od 9:00 do 10:30

Start Biegu GKM Łączy Pokolenia zaplanowano na godzinę 11:00. Po jego zakończeniu odbędzie się uroczysta dekoracja najlepszych biegaczy. Podczas wydarzenia obecna będzie również część pierwszej drużyny ZOOLESZCZ GKM, a dla wszystkich osób, które przybędą na imprezę zorganizowane zostaną konkursy, w których do wygrania będą gadżety ufundowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

W biurze zawodów będzie także możliwość oddania głosu w Grudziądzkim Budżecie Obywatelskim. na zgłoszony projekt zakładający budowę trybuny dla osób niepełnosprawnych oraz toalet na stadionie przy Hallera 4. Wszystkie zainteresowane osoby będą mogły spotkać także autora projektu Kamila Rychlickiego. Przypominamy, że głosować można do 30 września na stronie https://grudziadz.budzet-obywatelski.org/. Głosować mogą mieszkańcy naszego miasta, co istotne – niezależnie od wieku.

Serdecznie zapraszamy już w sobotę na H4!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
2811-30
389+34
489+19
586-9
686-37
784-84
883-97

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content