4. Bieg GKM Łączy Pokolenia już w sobotę. Zapisy także stacjonarnie w sekretariacie klubu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

4. Bieg GKM Łączy Pokolenia już w sobotę. Zapisy także stacjonarnie w sekretariacie klubu!

Pod koniec września stadionem GKM-u w Grudziądzu po raz kolejny rządził będzie żużel? Nic bardziej mylnego! To właśnie w tym czasie stadion zamieni się w prawdziwy raj dla biegaczy. Organizowany już kilkukrotnie Bieg „GKM Łączy Pokolenia” za każdym razem przyciąga uwagę sporej rzeszy uczestników. Czy i tak będzie tym razem?

Już 24 września o godzinie 11:00 wszyscy miłośnicy żużla, mieszkańcy miasta oraz pobliskich miejscowości,na odcinku liczącym około 5 km, będą mieli okazję spróbować swoich sił w 4. edycji naszego biegu. Trasa prowadzi głównie przez ścieżki Parku Miejsko-Leśnego im. Piotra Janowskiego w Grudziądzu i przy okazji pozwala podziwiać ciekawe zakątki miasta.

Honorowym patronem wydarzenia został Prezydent Miasta Grudziądza Maciej Glamowski. Głównymi sponsorami imprezy są: Stodola Kebap N’Grill, Dach-Bud, Gołębiewski oraz TIGER, a naszą imprezę wspierają też partnerzy: DonCorleone, MED-SAR, Drukarnia LAMA, Carrefour oraz Galeria Grudziądzka.

Udział w biegu może wziąć każda osoba, która rocznikowo ukończyła 18 lat i niepełnoletni posiadający zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Limit osób, które mogą razem z nami zmierzyć się w biegu wynosi tylko 200 osób, więc nie czekaj ani chwili i zgłoś chęć udziału w tym wydarzeniu! Trwa rejestracja uczestników, a zapisy przyjmowane będą poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: elektronicznezapisy.pl, jak również w sekretariacie klubu w dniach 19-21 września w godzinach 10:00 – 15:00.

Opłata startowa wynosi wyłącznie 35 zł., a w ramach jej uiszczenia każdy uczestnik biegu otrzyma bogaty pakiet startowy, na który składa się: numer startowy, butelka wody mineralnej oraz inne gadżety. Na trzy pierwsze miejsca w kategorii „Open” kobiet i mężczyzn czekają puchary, a dla pierwszych 100 uczestników na mecie przewidziane są nagrody w postaci koszulek klubowych. Każda biegnąca z osób otrzyma także pamiątkowy medal.

Nie przegap tego! Czekamy właśnie na Ciebie! Więcej informacji znajdziesz w regulaminie biegu TUTAJ!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
114
210
310
48
56
66
74
84
Skip to content