4. Bieg GKM Łączy Pokolenia już w sobotę. Zapisy także stacjonarnie w sekretariacie klubu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

4. Bieg GKM Łączy Pokolenia już w sobotę. Zapisy także stacjonarnie w sekretariacie klubu!

Pod koniec września stadionem GKM-u w Grudziądzu po raz kolejny rządził będzie żużel? Nic bardziej mylnego! To właśnie w tym czasie stadion zamieni się w prawdziwy raj dla biegaczy. Organizowany już kilkukrotnie Bieg „GKM Łączy Pokolenia” za każdym razem przyciąga uwagę sporej rzeszy uczestników. Czy i tak będzie tym razem?

Już 24 września o godzinie 11:00 wszyscy miłośnicy żużla, mieszkańcy miasta oraz pobliskich miejscowości,na odcinku liczącym około 5 km, będą mieli okazję spróbować swoich sił w 4. edycji naszego biegu. Trasa prowadzi głównie przez ścieżki Parku Miejsko-Leśnego im. Piotra Janowskiego w Grudziądzu i przy okazji pozwala podziwiać ciekawe zakątki miasta.

Honorowym patronem wydarzenia został Prezydent Miasta Grudziądza Maciej Glamowski. Głównymi sponsorami imprezy są: Stodola Kebap N’Grill, Dach-Bud, Gołębiewski oraz TIGER, a naszą imprezę wspierają też partnerzy: DonCorleone, MED-SAR, Drukarnia LAMA, Carrefour oraz Galeria Grudziądzka.

Udział w biegu może wziąć każda osoba, która rocznikowo ukończyła 18 lat i niepełnoletni posiadający zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Limit osób, które mogą razem z nami zmierzyć się w biegu wynosi tylko 200 osób, więc nie czekaj ani chwili i zgłoś chęć udziału w tym wydarzeniu! Trwa rejestracja uczestników, a zapisy przyjmowane będą poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: elektronicznezapisy.pl, jak również w sekretariacie klubu w dniach 19-21 września w godzinach 10:00 – 15:00.

Opłata startowa wynosi wyłącznie 35 zł., a w ramach jej uiszczenia każdy uczestnik biegu otrzyma bogaty pakiet startowy, na który składa się: numer startowy, butelka wody mineralnej oraz inne gadżety. Na trzy pierwsze miejsca w kategorii „Open” kobiet i mężczyzn czekają puchary, a dla pierwszych 100 uczestników na mecie przewidziane są nagrody w postaci koszulek klubowych. Każda biegnąca z osób otrzyma także pamiątkowy medal.

Nie przegap tego! Czekamy właśnie na Ciebie! Więcej informacji znajdziesz w regulaminie biegu TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
2811-30
389+34
489+19
586-9
686-37
784-84
883-97

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content