KONKURS dla fanów GKM-u. Wygraj napęd bramy garażowej Nice! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

KONKURS dla fanów GKM-u. Wygraj napęd bramy garażowej Nice!

Nice Polska Sp. z o.o. będzie sponsorem głównym GKM S.A. w sezonie 2021. Do parafowania nowej umowy doszło podczas środowej konferencji prasowej w siedzibie naszego klubu. Wzięli w niej udział m.in. przedstawiciele sponsora – Wojciech Jankowski oraz Jarosław Nieborak, którzy zdradzili szczegóły zabawy, jaką przygotowano we współpracy klubu i firmy Nice.

Nice to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, głównie dzięki zaangażowaniu w polski sport. Firma wychodzi także z różnymi niestandardowymi inicjatywami, które realizuje wraz z klubami. Jedną z nich jest konkurs dla fanów drużyny ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz. Główną nagrodą jest automatyczny napęd do Twojej bramy garażowej, a dodatkowo wizyta i montaż wykonany przez trenera żółto-niebieskich – Janusza Ślączkę! Ten, jeśli wykona swoje zadanie, co udokumentowane będzie na filmie GKMtv, otrzyma prezent ufundowany przez naszego sponsora – kartę paliwową, którą będzie mógł wykorzystać podczas podróży do Grudziądza z rodzinnego Rzeszowa.

Do dnia 28 lutego na adres mailowy marketing@gkm.grudziadz.net należy wysłać zdjęcie w barwach klubowych w miejscu potencjalnego montażu z jak najciekawszą odpowiedzią na pytanie: “Dlaczego to właśnie u Ciebie ma być zamontowany napęd Nice do bramy garażowej?”.

Zachęcamy do zabawy! Rozstrzygnięcie konkursu na początku marca.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
10
20
30
40
50
60
70
80

Ostatnie Wpisy

“Zero Żużla”: Kacper Łobodziński
6 marca 2021
Składy Budowlane BETOR nadal z GKM-em!
4 marca 2021
Don Corleone Grudziądz zostaje z nami!
3 marca 2021
Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS nowym sponsorem GKM-u!
1 marca 2021
“Zero Żużla”: Nicki Pedersen
27 lutego 2021