KONKURS dla fanów GKM-u. Wygraj napęd bramy garażowej Nice! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

KONKURS dla fanów GKM-u. Wygraj napęd bramy garażowej Nice!

Nice Polska Sp. z o.o. będzie sponsorem głównym GKM S.A. w sezonie 2021. Do parafowania nowej umowy doszło podczas środowej konferencji prasowej w siedzibie naszego klubu. Wzięli w niej udział m.in. przedstawiciele sponsora – Wojciech Jankowski oraz Jarosław Nieborak, którzy zdradzili szczegóły zabawy, jaką przygotowano we współpracy klubu i firmy Nice.

Nice to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, głównie dzięki zaangażowaniu w polski sport. Firma wychodzi także z różnymi niestandardowymi inicjatywami, które realizuje wraz z klubami. Jedną z nich jest konkurs dla fanów drużyny ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz. Główną nagrodą jest automatyczny napęd do Twojej bramy garażowej, a dodatkowo wizyta i montaż wykonany przez trenera żółto-niebieskich – Janusza Ślączkę! Ten, jeśli wykona swoje zadanie, co udokumentowane będzie na filmie GKMtv, otrzyma prezent ufundowany przez naszego sponsora – kartę paliwową, którą będzie mógł wykorzystać podczas podróży do Grudziądza z rodzinnego Rzeszowa.

Do dnia 28 lutego na adres mailowy marketing@gkm.grudziadz.net należy wysłać zdjęcie w barwach klubowych w miejscu potencjalnego montażu z jak najciekawszą odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego to właśnie u Ciebie ma być zamontowany napęd Nice do bramy garażowej?”.

Zachęcamy do zabawy! Rozstrzygnięcie konkursu na początku marca.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11124+146
21117-39
31115+46
41110-31
51110-31
6119-12
7119-72
8117-87

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content