Nice sponsorem głównym GKM Grudziądz! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nice sponsorem głównym GKM Grudziądz!

Firma Nice Polska Sp. z o.o. od lat angażuje się w żużel i różne inicjatywy. Miło nam poinformować, że w sezonie 2021 przedsiębiorstwo będzie sponsorem głównym GKM Grudziądz S.A.! Informację ogłoszono na wtorkowej konferencji prasowej z udziałem Wojciecha Jankowskiego i Jarosława Nieboraka (Nice), a także przedstawicieli klubu: prezesa Marcina Murawskiego oraz trenera naszej drużyny Janusza Ślączki.

Nice to kolejny ważny partner, który wspiera GKM S.A. w trudnym czasie dla gospodarki w obliczu pandemii koronawirusa. Firma zajmuje się automatyką dla domu i przemysłu. To największy na rynku dostawca inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką. W ofercie znajduje się m.in. automatyka do bram przesuwnych, skrzydłowych, czy też bram garażowych, a także same bramy garażowe i automatyka do rolet.

Siedziba naszego sponsora głównego znajduje się w Pruszkowie. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, lub na profilu Facebookowym TUTAJ!

W związku z parafowaniem umowy sponsorskiej firma Nice we współpracy z klubem organizuje konkurs dla fanów GKM-u. Główną nagrodą jest automatyczny napęd do Twojej bramy garażowej, a dodatkowo wizyta i montaż wykonany przez trenera żółto-niebieskich – Janusza Ślączkę! Do dnia 28 lutego na adres mailowy marketing@gkm.grudziadz.net należy wysłać zdjęcie w barwach klubowych w miejscu potencjalnego montażu z jak najciekawszą odpowiedzą na pytanie: „Dlaczego to właśnie u Ciebie ma być zamontowany napęd Nice do bramy garażowej?”. Zachęcamy do zabawy! Rozstrzygnięcie konkursu na początku marca.

Szczegóły i zapis wtorkowej konferencji, na której rozmawiano także o aktualnej sytuacji klubu już wkrótce!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
2811-30
389+34
489+19
586-9
686-37
784-84
883-97

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content