Nice sponsorem głównym GKM Grudziądz! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nice sponsorem głównym GKM Grudziądz!

Firma Nice Polska Sp. z o.o. od lat angażuje się w żużel i różne inicjatywy. Miło nam poinformować, że w sezonie 2021 przedsiębiorstwo będzie sponsorem głównym GKM Grudziądz S.A.! Informację ogłoszono na wtorkowej konferencji prasowej z udziałem Wojciecha Jankowskiego i Jarosława Nieboraka (Nice), a także przedstawicieli klubu: prezesa Marcina Murawskiego oraz trenera naszej drużyny Janusza Ślączki.

Nice to kolejny ważny partner, który wspiera GKM S.A. w trudnym czasie dla gospodarki w obliczu pandemii koronawirusa. Firma zajmuje się automatyką dla domu i przemysłu. To największy na rynku dostawca inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką. W ofercie znajduje się m.in. automatyka do bram przesuwnych, skrzydłowych, czy też bram garażowych, a także same bramy garażowe i automatyka do rolet.

Siedziba naszego sponsora głównego znajduje się w Pruszkowie. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, lub na profilu Facebookowym TUTAJ!

W związku z parafowaniem umowy sponsorskiej firma Nice we współpracy z klubem organizuje konkurs dla fanów GKM-u. Główną nagrodą jest automatyczny napęd do Twojej bramy garażowej, a dodatkowo wizyta i montaż wykonany przez trenera żółto-niebieskich – Janusza Ślączkę! Do dnia 28 lutego na adres mailowy marketing@gkm.grudziadz.net należy wysłać zdjęcie w barwach klubowych w miejscu potencjalnego montażu z jak najciekawszą odpowiedzą na pytanie: “Dlaczego to właśnie u Ciebie ma być zamontowany napęd Nice do bramy garażowej?”. Zachęcamy do zabawy! Rozstrzygnięcie konkursu na początku marca.

Szczegóły i zapis wtorkowej konferencji, na której rozmawiano także o aktualnej sytuacji klubu już wkrótce!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
116
213
311
411
511
66
75
84

Ostatnie Wpisy

Finał akcji Żółto-Niebieski Dzień Dziecka
18 czerwca 2021
Ruszyła sprzedaż biletów na Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Walka o medale 9 lipca w Grudziądzu
18 czerwca 2021
Bauhaus-Ligan: Kasprzak liderem Lejonen
17 czerwca 2021
MIMP: Grudziądzanie poza finałem
17 czerwca 2021
SEC: Pech Pedersena w Bydgoszczy
17 czerwca 2021