Maszewski Dental Clinic tytularnym sponsorem drużyny juniorów GKM Grudziądz! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Maszewski Dental Clinic tytularnym sponsorem drużyny juniorów GKM Grudziądz!

Klinika stomatologiczna Maszewski Dental Clinic została tytularnym sponsorem młodzieży GKM S.A.! Współpraca z naszym klubem obejmować będzie wsparcie dla juniorów pierwszej drużyny. Ponadto nasz sponsor będzie głównym partnerem grudziądzkiej szkółki żużlowej!

O wizycie dr Macieja Maszewskiego podczas sobotniego spotkania juniorów i adeptów wspominaliśmy TUTAJ. W efekcie zdecydował się on wraz z swoją kliniką na duże wsparcie młodzieży w grudziądzkim klubie. Drużyna GKM-u w zawodach młodzieżowych będzie występować pod nazwą Maszewski GKM Grudziądz!

– Pozyskaliśmy sponsora tytularnego naszej drużyny młodzieżowej. Z Maszewski Dental Clinic współpracujemy od lat, a zaangażowanie kliniki we współpracę z klubem jest z roku na rok coraz większe. Dzięki wsparciu firmy będziemy mogli zapewnić wszystko co potrzebne do prawidłowego rozwoju juniorów oraz adeptów szkółki. Mamy nadzieję, że wspólna praca będzie przynosić efekty i już wkrótce nasi młodzi zawodnicy będą dawać sporo radości kibicom, a szkolenie młodzieży w Grudziądzu będzie na coraz wyższym poziomie – mówi Marcin Murawski, prezes GKM S.A.

Nasz sponsor zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym, a ich specjalnością są w szczególności metamorfozy uśmiechu, chirurgia stomatologiczna – w tym wszczepianie implantów i usuwanie zębów „trudnych”, a także endodoncja – leczenie kanałowe oraz stomatologia dziecięca z jedynym w Grudziądzu specjalistą w tej dziedzinie. Klinika Maszewski Dental Clinic mieści się w Grudziądzu przy ulicy Włodka 16C. Drugą placówkę –  klinikę stomatologiczna Perfekt Smile – znajdziecie w Brodnicy przy ulicy Sudeckiej 4/29.

– Od lat jestem kibicem GKM-u. Widzę, że czasami czy te wyniki w wyścigu juniorów, czy wyniki ogólne naszej młodzieży nie do końca są takie jakbyśmy wszyscy chcieli. Stwierdziłem, że warto byłoby zacząć od szkolenia i postawienia na młodzież. Chciałbym, żebyśmy w najbliższych latach, a może już nawet w tym sezonie, zaczęli odnosić wspólne sukcesy. Ci chłopacy, których poznałem mają bardzo duży potencjał żeby te sukcesy osiągnąć. Chcemy, aby grudziądzki żużel stał wychowankami! – powiedział dr Maciej Maszewski.

Więcej informacji na temat kliniki możesz znaleźć w sieci na stronie internetowej TUTAJ. Nasz sponsor jest także aktywny w mediach społecznościowych. Zapraszamy do odwiedzania Facebooka, Instagrama, a także kanału Youtube!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content