Zostań żużlowcem! Zapisz się do grudziądzkiej szkółki! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Zostań żużlowcem! Zapisz się do grudziądzkiej szkółki!

Szkolenie młodzieży to jedna z kluczowych inicjatyw naszego klubu. Co zrobić, aby rozpocząć swoją żużlową drogę? To proste! Wystarczy przyjść do siedziby klubu przy ulicy Hallera 4. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem przygody z czarnym sportem do zapisania się do grudziądzkiej szkółki, prowadzonej przez Grudziądzkie Towarzystwo Żużlowe!

W sobotnie przedpołudnie po raz kolejny adepci szkółki spotkali się z trenerami. Tym razem dołączyło do naszej ekipy dwóch nowych adeptów. Gościem specjalnym spotkania byli Maciej Maszewski oraz Łukasz Przeracki, przedstawiciele wieloletniego sponsora klubu – kliniki stomatologicznej Maszewski Dental Clinic, którzy na własne oczy chcieli się przekonać jak funkcjonuje współpraca trenerów z młodymi adeptami.

Rozpocząć przygodę z czarnym sportem może każdy młodzieniec w wieku 11-14 lat – wystarczy zgoda rodziców lub opiekunów prawnych. Klub pokrywa wszelkie koszty związane z zakupem sprzętu, czy też wyposażenia, jak i samych treningów oraz zapewnia opiekę trenerów i mechaników. Treningi prowadzi trener Robert Kościecha. Nie zapominamy też o sferze mentalnej. Zajęcia z tej dziedziny prowadzi Marcin Zygmunt.

Zapisz się do grudziądzkiej szkółki! Sekretariat klubu czyny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00. Wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił na motocyklu żużlowym serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (56) 46 444 42!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content