To jest ten dzień. Zaczynamy sezon na H4! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

To jest ten dzień. Zaczynamy sezon na H4!

Nadszedł ten dzień! W końcu wracamy z ligowym ściganiem na H4. Dokładnie 10 miesięcy czekaliśmy na mecz na naszym domowym torze. Dziś podejmiemy beniaminka PGE Ekstraligi – PGG ROW Rybnik. Podopieczni Roberta Kempińskiego muszą zrehabilitować się za inauguracyjną porażkę w Częstochowie. Start meczu o 20:00.

To będzie wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w reżimie sanitarnym. Prosimy o stosowanie się do wszelkich wytycznych, aby nie narazić naszego klubu na konsekwencje i kary spowodowane nieprzestrzeganiem regulaminów i zasad sanitarnych! Mecz obejrzy 2000 osób – posiadacze karnetów. Nie będzie sprzedaży biletów. W sprzedaży nie będą dostępne także programy zawodów, które udostępniamy w formie PDF TUTAJ! Bramy stadionu otworzymy o godzinie 18:00.  Osoby, które nie mogą dziś wybrać się na Hallera 4 mogą śledzić nasz pojedynek z PGG ROW podczas transmisji na żywo w ELEVEN Sports 2.

Przypominamy najważniejsze informacje w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów, Regulaminem Sanitarnym PGE Ekstraligi i wprowadzonymi zmianami w Regulaminie Stadionu:

  • Wejście na teren stadionu następuje na własną odpowiedzialność i ryzyko zakażenia się COVID-19.
  • Do wejścia na stadion uprawnieni są tylko posiadacze karnetów na sezon 2020 (z wyłączeniem zwróconych karnetów firmowych, które są nieaktywne).
  • Nie będzie prowadzona sprzedaż biletów, ani programów zawodów – program będzie dostępny w formie PDF na stronie internetowej i mediach społecznościowych klubu.
  • Każda osoba wchodząca na stadion musi mieć AKTYWNY KARNET – także dzieci do lat 7.
  • Każdy kibic kieruje się do wejścia w wyznaczonej strefie stadionu, która jest przypisana do sektora z karnetu:

– Strefa 1 – dla karnetów z sektora B
– Strefa 2 – dla karnetów z sektora C
– Strefa 3 – dla karnetów z sektora D
– Strefa 4 – dla karnetów z sektorów E,F
– Strefa 5 – dla karnetów z sektorów G,H
– Strefa 6 – dla karnetów z sektorów I oraz stojące
– Strefa 7 – dla karnetów z sektora X

  • Przed wejściem na stadion każda osoba poddaje się procedurze:

– kontrola karnetu
– kontrola bagażu (zabronione jest wnoszenie bagażu podręcznego)
– BADANIE TEMPERATURY CIAŁA
– DEZYNFEKCJA RĄK

  • Każda osoba ma obowiązek zasłaniania maseczką lub przyłbicą ust oraz nosa przy wejściu na stadion i podczas całego trwania zawodów – zdjąć można je tylko na żądanie służby porządkowej lub informacyjnej.
  • Po wejściu na stadion kibic zajmuje miejsce siedzące oznaczone zieloną naklejką, lub stojące oznaczone czerwonym znakiem X z zachowaniem bezpiecznego dystansu od drugiej osoby – NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZECHODZENIA NA INNĄ STREFĘ!
  • Każda osoba powinna stosować się do zarządzeń organizatora, służby porządkowej, służby informacyjnej oraz do zaleceń spikera.

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia z terenu stadionu przez służby porządkowe lub służby informacyjne każdej osoby niestosującej się do powyższych zaleceń!

Pełna treść Regulaminu Stadionu dostępna TUTAJ!

Plan stadionu:

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
131
224
320
418
517
615
712
80