Dołącz do akcji #wspieramGKM. Niezbędnik Kibica w sprzedaży stacjonarnej! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Dołącz do akcji #wspieramGKM. Niezbędnik Kibica w sprzedaży stacjonarnej!

Trwa akcja #wspieramGKM, której głównym partnerem jest SPECJAL.  obliczu trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa i kryzysu, jaki dotknął także sport, GKM S.A. oferuje kibicom kilka możliwości wsparcia klubu. Jedną z ciekawszych opcji, którą dla Was przygotowaliśmy jest Niezbędnik Kibica GKM 2020, który jest dostępny w sprzedaży stacjonarnej!

Nasza autorska publikacja w formie skarbu kibica zawiera wszystkie najpotrzebniejsze informacje dla żużlowego fana, aby śledzić rozgrywki PGE Ekstraligi. Przygotowaliśmy dla Was 40 stron interesującej treści! Znajdziecie tam m.in. komplet programów zawodów na mecze MRGARDEN GKM w 2020 roku, składy drużyn, terminarz, ciekawostki statystyczne, a także analizy naszych ekspertów. Wszystko to oprawione niesamowitymi zdjęciami, jak i zabawami dla kibiców.

Jak zdobyć Niezbędnik Kibica? Zamówienie można złożyć za pośrednictwem strony wspieramGKM.pl. – z opcją wysyłki, jak również stacjonarnie – w sklepie Wyspa Szkrabów (Galeria Stara Kuźnia, ul. Włodka 16B). Cena to 40 złotych, a całkowity dochód ze sprzedaży trafia na konto naszego klubu.
KLIKNIJ TUTAJ i poznaj szczegóły oferty GKM S.A., zarówno dla posiadaczy karnetów na sezon 2020, jak i osób, które nie posiadają całorocznej wejściówki, a chcą wspomóc żółto-niebieskich. Wspólnie tworzymy nową historię! Weź udział w akcji #wspieramGKM i pokaż wsparcie dla swojego klubu!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content