Trwa akcja #wspieramGKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Trwa akcja #wspieramGKM!

W związku z planami inauguracji rozgrywek PGE Ekstraligi bez udziału publiczności GKM Grudziądz S.A. przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy karnetów na sezon 2020, jak i dla osób które nie posiadają całorocznej wejściówki, a chcą wspomóc żółto-niebieskich. Wśród propozycji są m.in. personalizowane gadżety, niedostępne w zwykłej sprzedaży, wirtualne bilety czy Niezbędnik Kibica.

W odpowiedzi na wyzwania, które stoją przed nami wszystkimi, ruszamy z akcją #wspieramGKM. Przygotowaliśmy szereg propozycji, dzięki którym postaramy się zrekompensować Wam brak możliwości uczestnictwa w meczach na H4 i umożliwić przeżywanie żużlowych emocji.

– Ten sezon będzie wyjątkowy. Będziemy musieli doświadczyć braku kibiców podczas meczów PGE Ekstraligi. To właśnie grudziądzcy fani tworzą świetną atmosferę na naszym stadionie i dla nich, a także dzięki nim, funkcjonuje klub. Przygotowaliśmy nową ofertę, zarówno dla posiadaczy karnetów, jak i dla fanów, którzy chcą wesprzeć GKM poprzez zakup tzw. cegiełek. Otrzymaliśmy wiele głosów wsparcia, a także deklaracji o tym, że fani nie będą oddawać swoich karnetów i zamierzają pomóc klubowi, za co bardzo chciałbym z tego miejsca podziękować. Zawsze powtarzam, iż GKM ma najbardziej oddanych fanów w Polsce. Wierzę, że po raz kolejny pokażemy, że Grudziądz to żużel i wspólnie przetrwamy ten trudny czas – mówi Marcin Murawski, prezes GKM S.A.

CEGIEŁKI #wspieramGKM:

Osobom, które chcą wesprzeć nasz klub w trudnej sytuacji oferujemy pomoc w postaci tzw. cegiełek w różnych cenach. Będą one dostępne poprzez stronę >KLIKNIJ TUTAJ<, a całkowity dochód z ich sprzedaży trafi na konto klubu. W związku z reżimem sanitarnym – wszystkie zamówienia realizowane będą przez nasz klub poprzez wysyłki od dnia 29 maja. Nie będzie możliwości odbioru osobistego.

„Wirtualny bilet” w wersji do druku wysyłany na adres e-mail – 20 złotych

Szal GKM z limitowanej kolekcji #wspieramGKM – 50 złotych

Koszulka z limitowanej kolekcji #wspieramGKM – 100 złotych

Plastron GKM z autografami zawodników w ramie – 500 złotych

Personalizowany zestaw kibica (softshell, bluza i koszulka TEAM GKM 2020, szal #wspieramGKM, Niezbędnik Kibica GKM 2020, film z podziękowaniem zawodnika MRGARDEN GKM) – 1979 złotych

NIEZBĘDNIK KIBICA GKM 2020:

Specjalnie dla Was realizujemy Niezbędnik Kibica GKM 2020. Publikacja w formie skarbu kibica zawierać będzie m.in. komplet programów zawodów na wszystkie mecze MRGARDEN GKM w rozgrywkach PGE Ekstraligi, składy drużyn, analizy ekspertów, ciekawostki statystyczne, a także zabawy dla kibiców. Jego cena to 40 złotych, a całkowity dochód ze sprzedaży trafi na konto klubu. Zamówienia już teraz można składać drogą internetową >KLIKNIJ TUTAJ<! Wysyłki realizowane będą od dnia 29 maja. Od tego dnia będzie także możliwość kupna w punktach stacjonarnych na terenie Grudziądza, o których poinformujemy już w najbliższym czasie.

KARNETY:

Posiadaczom karnetów na sezon 2020 oferujemy dwie opcje:

1. Karnet 2020 jako cegiełka #wspieramGKM – kibice mogą zachować swój karnet w geście solidarności i pomocy klubowi w trudnej sytuacji, a w zamian oferujemy:

 •  ważność karnetu w przypadku zgody na organizację imprez masowych w sezonie 2020
 •  30% rabatu i pierwszeństwo przy zakupie karnetu na sezon 2021
 •  koszulkę z limitowanej kolekcji akcji #wspieramGKM, która nigdy nie trafi do sprzedaży ogólnej

Jeśli decydujecie się na tą opcję należy pobrać wniosek >KLIKNIJ TUTAJ<

 • wniosek należy poprawnie wypełnić oraz czytelnie podpisać
 • we wniosku należy zaznaczyć znakiem „X” bonusy, które wybieramy w związku z rezygnacją ze zwrotu karnetu
 • w związku z aktualnym reżimem sanitarnym – wniosek należy złożyć w specjalnej urnie w restauracji DonCorleone (Grudziądz, ul. Rynek 1), bądź też przesłać pocztą na adres: GKM Grudziądz S.A., ul. Hallera 4, 86-300 Grudziądz
 • we wniosku prosimy o podanie kontaktowego numeru telefonu w przypadku ewentualnych problemów

2. Zwrot karnetu – klub zwraca całość kwoty osobom, które zdecydują się na zwrot swojej wejściówki na podstawie wypełnionego wniosku przez kibica.

Wnioski do pobrania:

 1. Formularz zwrotu karnetu
 2. Oświadczenie w sprawie zwrotu karnetu bez paragonu
 • wniosek należy poprawnie wypełnić oraz czytelnie podpisać
 • do wniosku należy dołączyć paragon zakupu, jeśli go nie posiadasz – musisz wypełnić oba wnioski
 • wniosek wraz z załącznikiem tj. karnetem lub potwierdzeniem wpłaty i paragonem zakupu można składać od 11 maja w specjalnej urnie, znajdującej się w restauracji DonCorleone (Grudziądz, ul. Rynek 1), bądź też przesłać pocztą na adres: GKM Grudziądz S.A., ul. Hallera 4, 86-300 Grudziądz
 • we wniosku prosimy o podanie kontaktowego numeru telefonu w przypadku ewentualnych problemów
 • zwrot pieniędzy odbywa się na podane konto bankowe w terminie 14 dni od dnia złożenia wniosku
 • karnety zakupione przez internet, prosimy o dokonywanie zwrotu bezpośrednio na stronie Eventim TUTAJ

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
Skip to content