Trwa akcja #wspieramGKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Trwa akcja #wspieramGKM!

W związku z planami inauguracji rozgrywek PGE Ekstraligi bez udziału publiczności GKM Grudziądz S.A. przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy karnetów na sezon 2020, jak i dla osób które nie posiadają całorocznej wejściówki, a chcą wspomóc żółto-niebieskich. Wśród propozycji są m.in. personalizowane gadżety, niedostępne w zwykłej sprzedaży, wirtualne bilety czy Niezbędnik Kibica.

W odpowiedzi na wyzwania, które stoją przed nami wszystkimi, ruszamy z akcją #wspieramGKM. Przygotowaliśmy szereg propozycji, dzięki którym postaramy się zrekompensować Wam brak możliwości uczestnictwa w meczach na H4 i umożliwić przeżywanie żużlowych emocji.

– Ten sezon będzie wyjątkowy. Będziemy musieli doświadczyć braku kibiców podczas meczów PGE Ekstraligi. To właśnie grudziądzcy fani tworzą świetną atmosferę na naszym stadionie i dla nich, a także dzięki nim, funkcjonuje klub. Przygotowaliśmy nową ofertę, zarówno dla posiadaczy karnetów, jak i dla fanów, którzy chcą wesprzeć GKM poprzez zakup tzw. cegiełek. Otrzymaliśmy wiele głosów wsparcia, a także deklaracji o tym, że fani nie będą oddawać swoich karnetów i zamierzają pomóc klubowi, za co bardzo chciałbym z tego miejsca podziękować. Zawsze powtarzam, iż GKM ma najbardziej oddanych fanów w Polsce. Wierzę, że po raz kolejny pokażemy, że Grudziądz to żużel i wspólnie przetrwamy ten trudny czas – mówi Marcin Murawski, prezes GKM S.A.

CEGIEŁKI #wspieramGKM:

Osobom, które chcą wesprzeć nasz klub w trudnej sytuacji oferujemy pomoc w postaci tzw. cegiełek w różnych cenach. Będą one dostępne poprzez stronę >KLIKNIJ TUTAJ<, a całkowity dochód z ich sprzedaży trafi na konto klubu. W związku z reżimem sanitarnym – wszystkie zamówienia realizowane będą przez nasz klub poprzez wysyłki od dnia 29 maja. Nie będzie możliwości odbioru osobistego.

„Wirtualny bilet” w wersji do druku wysyłany na adres e-mail – 20 złotych

Szal GKM z limitowanej kolekcji #wspieramGKM – 50 złotych

Koszulka z limitowanej kolekcji #wspieramGKM – 100 złotych

Plastron GKM z autografami zawodników w ramie – 500 złotych

Personalizowany zestaw kibica (softshell, bluza i koszulka TEAM GKM 2020, szal #wspieramGKM, Niezbędnik Kibica GKM 2020, film z podziękowaniem zawodnika MRGARDEN GKM) – 1979 złotych

NIEZBĘDNIK KIBICA GKM 2020:

Specjalnie dla Was realizujemy Niezbędnik Kibica GKM 2020. Publikacja w formie skarbu kibica zawierać będzie m.in. komplet programów zawodów na wszystkie mecze MRGARDEN GKM w rozgrywkach PGE Ekstraligi, składy drużyn, analizy ekspertów, ciekawostki statystyczne, a także zabawy dla kibiców. Jego cena to 40 złotych, a całkowity dochód ze sprzedaży trafi na konto klubu. Zamówienia już teraz można składać drogą internetową >KLIKNIJ TUTAJ<! Wysyłki realizowane będą od dnia 29 maja. Od tego dnia będzie także możliwość kupna w punktach stacjonarnych na terenie Grudziądza, o których poinformujemy już w najbliższym czasie.

KARNETY:

Posiadaczom karnetów na sezon 2020 oferujemy dwie opcje:

1. Karnet 2020 jako cegiełka #wspieramGKM – kibice mogą zachować swój karnet w geście solidarności i pomocy klubowi w trudnej sytuacji, a w zamian oferujemy:

 •  ważność karnetu w przypadku zgody na organizację imprez masowych w sezonie 2020
 •  30% rabatu i pierwszeństwo przy zakupie karnetu na sezon 2021
 •  koszulkę z limitowanej kolekcji akcji #wspieramGKM, która nigdy nie trafi do sprzedaży ogólnej

Jeśli decydujecie się na tą opcję należy pobrać wniosek >KLIKNIJ TUTAJ<

 • wniosek należy poprawnie wypełnić oraz czytelnie podpisać
 • we wniosku należy zaznaczyć znakiem „X” bonusy, które wybieramy w związku z rezygnacją ze zwrotu karnetu
 • w związku z aktualnym reżimem sanitarnym – wniosek należy złożyć w specjalnej urnie w restauracji DonCorleone (Grudziądz, ul. Rynek 1), bądź też przesłać pocztą na adres: GKM Grudziądz S.A., ul. Hallera 4, 86-300 Grudziądz
 • we wniosku prosimy o podanie kontaktowego numeru telefonu w przypadku ewentualnych problemów

2. Zwrot karnetu – klub zwraca całość kwoty osobom, które zdecydują się na zwrot swojej wejściówki na podstawie wypełnionego wniosku przez kibica.

Wnioski do pobrania:

 1. Formularz zwrotu karnetu
 2. Oświadczenie w sprawie zwrotu karnetu bez paragonu
 • wniosek należy poprawnie wypełnić oraz czytelnie podpisać
 • do wniosku należy dołączyć paragon zakupu, jeśli go nie posiadasz – musisz wypełnić oba wnioski
 • wniosek wraz z załącznikiem tj. karnetem lub potwierdzeniem wpłaty i paragonem zakupu można składać od 11 maja w specjalnej urnie, znajdującej się w restauracji DonCorleone (Grudziądz, ul. Rynek 1), bądź też przesłać pocztą na adres: GKM Grudziądz S.A., ul. Hallera 4, 86-300 Grudziądz
 • we wniosku prosimy o podanie kontaktowego numeru telefonu w przypadku ewentualnych problemów
 • zwrot pieniędzy odbywa się na podane konto bankowe w terminie 14 dni od dnia złożenia wniosku
 • karnety zakupione przez internet, prosimy o dokonywanie zwrotu bezpośrednio na stronie Eventim TUTAJ

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
489+19
586-9
686-37
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content