Odbiory karnetów i koszulek od poniedziałku - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Odbiory karnetów i koszulek od poniedziałku

Już za tydzień nasza inauguracja PGE Ekstraligi w Częstochowie, a za dwa tygodnie pierwszy mecz na Hallera 4, gdzie rywalem MRGARDEN GKM będzie ROW Rybnik. W związku z zbliżającymi się rozgrywkami w przyszłym tygodniu kibice będą odbierać wcześniej zamówione całoroczne wejściówki.

Osoby, które dotąd nie odebrały swoich karnetów na sezon 2020 będą mogły to uczynić od poniedziałku 8 czerwca do środy 10 czerwca w godzinach 12:00 – 18:00 w kasie nr 3 stadionu przy Hallera 4. Przy odbiorze należy okazać dowód zakupu.

– W obliczu ostatnich decyzji o możliwości dopuszczenia kibiców do udziału w meczach czekamy na odpowiednie rozporządzenie i zmiany w przepisach oraz Regulaminie Sanitarnym. Przygotujemy stadion na przyjęcie wszystkich osób, które posiadają karnety i nie zdecydowali się ich zwrócić. Szczegóły powinniśmy poznać w najbliższych dniach – mówi prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

Informujemy, że będą możliwe także odbiory koszulek #wspieramGKM. Upoważnione osoby do odbioru to kibice, którzy wypełnili oświadczenie o darowiźnie na rzecz GKM S.A., braku zwrotu karnetu, zaznaczając w nim „bonus” w postaci koszulki i składając je w urnie restauracji DonCorleone bądź przesyłając pocztą na adres klubu – przed dniem 29 maja. Zapraszamy także fanów, którzy zamówili koszulki poprzez stronę wspieramGKM.pl. W przypadku nieodebrania w tym terminie – koszulki wysłane będą drogą pocztową.

Trwa akcja #wspieramGKM

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content