Odbiory karnetów i koszulek od poniedziałku - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Odbiory karnetów i koszulek od poniedziałku

Już za tydzień nasza inauguracja PGE Ekstraligi w Częstochowie, a za dwa tygodnie pierwszy mecz na Hallera 4, gdzie rywalem MRGARDEN GKM będzie ROW Rybnik. W związku z zbliżającymi się rozgrywkami w przyszłym tygodniu kibice będą odbierać wcześniej zamówione całoroczne wejściówki.

Osoby, które dotąd nie odebrały swoich karnetów na sezon 2020 będą mogły to uczynić od poniedziałku 8 czerwca do środy 10 czerwca w godzinach 12:00 – 18:00 w kasie nr 3 stadionu przy Hallera 4. Przy odbiorze należy okazać dowód zakupu.

– W obliczu ostatnich decyzji o możliwości dopuszczenia kibiców do udziału w meczach czekamy na odpowiednie rozporządzenie i zmiany w przepisach oraz Regulaminie Sanitarnym. Przygotujemy stadion na przyjęcie wszystkich osób, które posiadają karnety i nie zdecydowali się ich zwrócić. Szczegóły powinniśmy poznać w najbliższych dniach – mówi prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

Informujemy, że będą możliwe także odbiory koszulek #wspieramGKM. Upoważnione osoby do odbioru to kibice, którzy wypełnili oświadczenie o darowiźnie na rzecz GKM S.A., braku zwrotu karnetu, zaznaczając w nim „bonus” w postaci koszulki i składając je w urnie restauracji DonCorleone bądź przesyłając pocztą na adres klubu – przed dniem 29 maja. Zapraszamy także fanów, którzy zamówili koszulki poprzez stronę wspieramGKM.pl. W przypadku nieodebrania w tym terminie – koszulki wysłane będą drogą pocztową.

Trwa akcja #wspieramGKM

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
ORLEN OIL MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content