Trwa akcja #wspieramGKM - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Trwa akcja #wspieramGKM

GKM Grudziądz S.A. przygotował specjalną ofertę dla osób które nie posiadają całorocznej wejściówki, a chcą wspomóc żółto-niebieskich. Trwa akcja #wspieramGKM. Wśród propozycji są m.in. personalizowane gadżety, niedostępne w zwykłej sprzedaży, wirtualne bilety czy Niezbędnik Kibica. Wszystko do nabycia na stronie wspieramGKM.pl!

Pandemia koronawirusa mocno odbije się także na klubach sportowych. W tym przypadku GKM S.A. nie jest wyjątkiem. Zachęcamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej akcji, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapoznaj się z naszą ofertą i wesprzyj klub! Wspólnie tworzymy nową historię. Ty jesteś jej częścią!

CEGIEŁKI #wspieramGKM:

Osobom, które chcą wesprzeć nasz klub w trudnej sytuacji oferujemy pomoc w postaci tzw. cegiełek w różnych cenach. Będą one dostępne poprzez stronę >KLIKNIJ TUTAJ<, a całkowity dochód z ich sprzedaży trafi na konto klubu. W związku z reżimem sanitarnym – wszystkie zamówienia realizowane będą przez nasz klub poprzez wysyłki. Nie będzie możliwości odbioru osobistego.

„Wirtualny bilet” w wersji do druku wysyłany na adres e-mail – 20 złotych

Szal GKM z limitowanej kolekcji #wspieramGKM – 50 złotych (TUTAJ zobaczysz projekt!)

Koszulka z limitowanej kolekcji #wspieramGKM – 100 złotych (TUTAJ sprawdzisz „rozmiarówkę”!)

Plastron GKM z autografami zawodników w ramie – 500 złotych

Personalizowany zestaw kibica (softshell, bluza i koszulka TEAM GKM 2020, szal #wspieramGKM, Niezbędnik Kibica GKM 2020, film z podziękowaniem zawodnika MRGARDEN GKM) – 1979 złotych

Kevlar GKM 2019 – 5000 złotych

NIEZBĘDNIK KIBICA GKM 2020:

Specjalnie dla Was realizujemy Niezbędnik Kibica GKM 2020. Publikacja w formie skarbu kibica zawierać będzie m.in. komplet programów zawodów na wszystkie mecze MRGARDEN GKM w rozgrywkach PGE Ekstraligi, składy drużyn, analizy ekspertów, ciekawostki statystyczne, a także zabawy dla kibiców. Jego cena to 40 złotych, a całkowity dochód ze sprzedaży trafi na konto klubu. Zamówienia już teraz można składać drogą internetową >KLIKNIJ TUTAJ<! Wysyłki realizowane będą od dnia 8 czerwca. Od tego dnia będzie także możliwość kupna w punktach stacjonarnych na terenie Grudziądza, o których poinformujemy już w najbliższym czasie.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11124+146
21117-39
31115+46
41110-31
51110-31
6119-12
7119-72
8117-87

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content