Trwa akcja #wspieramGKM - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Trwa akcja #wspieramGKM

GKM Grudziądz S.A. przygotował specjalną ofertę dla osób które nie posiadają całorocznej wejściówki, a chcą wspomóc żółto-niebieskich. Trwa akcja #wspieramGKM. Wśród propozycji są m.in. personalizowane gadżety, niedostępne w zwykłej sprzedaży, wirtualne bilety czy Niezbędnik Kibica. Wszystko do nabycia na stronie wspieramGKM.pl!

Pandemia koronawirusa mocno odbije się także na klubach sportowych. W tym przypadku GKM S.A. nie jest wyjątkiem. Zachęcamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej akcji, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapoznaj się z naszą ofertą i wesprzyj klub! Wspólnie tworzymy nową historię. Ty jesteś jej częścią!

CEGIEŁKI #wspieramGKM:

Osobom, które chcą wesprzeć nasz klub w trudnej sytuacji oferujemy pomoc w postaci tzw. cegiełek w różnych cenach. Będą one dostępne poprzez stronę >KLIKNIJ TUTAJ<, a całkowity dochód z ich sprzedaży trafi na konto klubu. W związku z reżimem sanitarnym – wszystkie zamówienia realizowane będą przez nasz klub poprzez wysyłki. Nie będzie możliwości odbioru osobistego.

„Wirtualny bilet” w wersji do druku wysyłany na adres e-mail – 20 złotych

Szal GKM z limitowanej kolekcji #wspieramGKM – 50 złotych (TUTAJ zobaczysz projekt!)

Koszulka z limitowanej kolekcji #wspieramGKM – 100 złotych (TUTAJ sprawdzisz „rozmiarówkę”!)

Plastron GKM z autografami zawodników w ramie – 500 złotych

Personalizowany zestaw kibica (softshell, bluza i koszulka TEAM GKM 2020, szal #wspieramGKM, Niezbędnik Kibica GKM 2020, film z podziękowaniem zawodnika MRGARDEN GKM) – 1979 złotych

Kevlar GKM 2019 – 5000 złotych

NIEZBĘDNIK KIBICA GKM 2020:

Specjalnie dla Was realizujemy Niezbędnik Kibica GKM 2020. Publikacja w formie skarbu kibica zawierać będzie m.in. komplet programów zawodów na wszystkie mecze MRGARDEN GKM w rozgrywkach PGE Ekstraligi, składy drużyn, analizy ekspertów, ciekawostki statystyczne, a także zabawy dla kibiców. Jego cena to 40 złotych, a całkowity dochód ze sprzedaży trafi na konto klubu. Zamówienia już teraz można składać drogą internetową >KLIKNIJ TUTAJ<! Wysyłki realizowane będą od dnia 8 czerwca. Od tego dnia będzie także możliwość kupna w punktach stacjonarnych na terenie Grudziądza, o których poinformujemy już w najbliższym czasie.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content