SPECJAL partnerem akcji #wspieramGKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SPECJAL partnerem akcji #wspieramGKM!

W trudnych momentach możemy liczyć, zarówno na naszych sponsorów, jak i wiernych kibiców. 20 000 złotych. To kwota, jaką w ramach #wspieramGKM przekazała naszemu klubowi elbląska firma piwowarska, producent marki SPECJAL! Nasz wieloletni sponsor został głównym partnerem akcji, za co serdecznie dziękujemy!

Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu naszego partnera na „liczniku” #wspieramGKM już niemal 34 000 złotych. Fani mogą nabywać m.in. personalizowane gadżety niedostępne w zwykłej sprzedaży, wirtualne bilety czy Niezbędnik Kibica GKM 2020. Wszystko do nabycia na stronie wspieramGKM.pl! Całkowity dochód trafi na konto GKM S.A., co w obecnej sytuacji i kryzysu związanego z pandemią koronawirusa jest bezcenną pomocą.

– Cieszymy się, że nasz sponsor, producent marki SPECJAL, zdecydował się dołączyć do akcji i zostać jej głównym partnerem, przekazując tak dużą kwotę. Nasi sponsorzy, jak i kibice, po raz kolejny stają na wysokości zadania i pokazują, że są z nami na dobre i na złe. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którym leży na sercu dobro klubu i wspierają nas w tych wyjątkowych czasach – mówi prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

Marka SPECJAL jest od lat mocno zaangażowana we wsparcie regionu, korzysta z regionalnych składników, wspiera lokalnych przedsiębiorców i angażuje się w lokalne inicjatywy. SPECJAL to flagowe piwo Browaru w Elblągu, którego tradycje piwowarskie sięgają aż 1872 roku. Bogaty, szlachetny smak i wyraźna goryczka sprawiają, że piwo jest od lat cenione na północy Polski. Więcej informacji na temat partnera #wspieramGKM znajdziecie na stronie internetowej TUTAJ oraz na Facebooku TUTAJ!

Możemy już także poinformować, że w akcji #wspieramGKM pojawi się kolejny, wyjątkowy gadżet. Co to będzie? O tym dowiecie się już w środę. Zachęcamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej akcji, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapoznaj się z naszą ofertą i wesprzyj klub! Wspólnie tworzymy nową historię. Ty jesteś jej częścią!

Trwa akcja #wspieramGKM

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
2811-30
389+34
489+19
586-9
686-37
784-84
883-97

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content