SPECJAL partnerem akcji #wspieramGKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SPECJAL partnerem akcji #wspieramGKM!

W trudnych momentach możemy liczyć, zarówno na naszych sponsorów, jak i wiernych kibiców. 20 000 złotych. To kwota, jaką w ramach #wspieramGKM przekazała naszemu klubowi elbląska firma piwowarska, producent marki SPECJAL! Nasz wieloletni sponsor został głównym partnerem akcji, za co serdecznie dziękujemy!

Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu naszego partnera na „liczniku” #wspieramGKM już niemal 34 000 złotych. Fani mogą nabywać m.in. personalizowane gadżety niedostępne w zwykłej sprzedaży, wirtualne bilety czy Niezbędnik Kibica GKM 2020. Wszystko do nabycia na stronie wspieramGKM.pl! Całkowity dochód trafi na konto GKM S.A., co w obecnej sytuacji i kryzysu związanego z pandemią koronawirusa jest bezcenną pomocą.

– Cieszymy się, że nasz sponsor, producent marki SPECJAL, zdecydował się dołączyć do akcji i zostać jej głównym partnerem, przekazując tak dużą kwotę. Nasi sponsorzy, jak i kibice, po raz kolejny stają na wysokości zadania i pokazują, że są z nami na dobre i na złe. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którym leży na sercu dobro klubu i wspierają nas w tych wyjątkowych czasach – mówi prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

Marka SPECJAL jest od lat mocno zaangażowana we wsparcie regionu, korzysta z regionalnych składników, wspiera lokalnych przedsiębiorców i angażuje się w lokalne inicjatywy. SPECJAL to flagowe piwo Browaru w Elblągu, którego tradycje piwowarskie sięgają aż 1872 roku. Bogaty, szlachetny smak i wyraźna goryczka sprawiają, że piwo jest od lat cenione na północy Polski. Więcej informacji na temat partnera #wspieramGKM znajdziecie na stronie internetowej TUTAJ oraz na Facebooku TUTAJ!

Możemy już także poinformować, że w akcji #wspieramGKM pojawi się kolejny, wyjątkowy gadżet. Co to będzie? O tym dowiecie się już w środę. Zachęcamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej akcji, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapoznaj się z naszą ofertą i wesprzyj klub! Wspólnie tworzymy nową historię. Ty jesteś jej częścią!

Trwa akcja #wspieramGKM

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
122
214
312
412
512
610
79
80