Cegiełki #wspieramGKM: Koszulka z limitowanej edycji - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Cegiełki #wspieramGKM: Koszulka z limitowanej edycji

Trwa akcja #wspieramGKM. W obliczu trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa i koniecznością rozgrywania spotkań PGE Ekstraligi bez udziału publiczności GKM S.A. oferuje kibicom kilka możliwości wsparcia klubu. Kolejną z opcji, którą Wam przedstawiamy jest zakup koszulki z limitowanej edycji, która nigdy nie trafi do sprzedaży ogólnej. Jak ją zdobyć? Opcje są dwie.

Pierwszą możliwością jest jej zamówienie za pośrednictwem strony wspieramGKM.pl. Cena to 100 złotych, a całkowity dochód ze sprzedaży trafia na konto naszego klubu. Szczegóły zamówienia przedstawimy drogą mailową na adres podany podczas zakupu.

Druga możliwość dotyczy posiadaczy karnetów. Możesz wesprzeć GKM S.A. i zdecydować się na zachowanie swojej całorocznej wejściówki na Hallera 4 poprzez wypełnienie specjalnego wniosku, o którym przeczytasz TUTAJ. Jednym z proponowanych przez nas bonusów za taką decyzję jest właśnie koszulka akcji #wspieramGKM. Dodatkowo możesz otrzymać 30% rabatu na zakup kolejnego karnetu, już na sezon 2021.

Poniżej przedstawiamy projekt produktu, a także „rozmiarówkę”, aby każdy kibic mógł idealnie dopasować rozmiar koszulki do siebie.

KLIKNIJ TUTAJ i poznaj szczegóły oferty GKM S.A., zarówno dla posiadaczy karnetów na sezon 2020, jak i osób,  które nie posiadają całorocznej wejściówki, a chcą wspomóc żółto-niebieskich. Wspólnie tworzymy nową historię! Weź udział w akcji #wspieramGKM i pokaż wsparcie dla swojego klubu!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content