Cegiełki #wspieramGKM: Koszulka z limitowanej edycji - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Cegiełki #wspieramGKM: Koszulka z limitowanej edycji

Trwa akcja #wspieramGKM. W obliczu trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa i koniecznością rozgrywania spotkań PGE Ekstraligi bez udziału publiczności GKM S.A. oferuje kibicom kilka możliwości wsparcia klubu. Kolejną z opcji, którą Wam przedstawiamy jest zakup koszulki z limitowanej edycji, która nigdy nie trafi do sprzedaży ogólnej. Jak ją zdobyć? Opcje są dwie.

Pierwszą możliwością jest jej zamówienie za pośrednictwem strony wspieramGKM.pl. Cena to 100 złotych, a całkowity dochód ze sprzedaży trafia na konto naszego klubu. Szczegóły zamówienia przedstawimy drogą mailową na adres podany podczas zakupu.

Druga możliwość dotyczy posiadaczy karnetów. Możesz wesprzeć GKM S.A. i zdecydować się na zachowanie swojej całorocznej wejściówki na Hallera 4 poprzez wypełnienie specjalnego wniosku, o którym przeczytasz TUTAJ. Jednym z proponowanych przez nas bonusów za taką decyzję jest właśnie koszulka akcji #wspieramGKM. Dodatkowo możesz otrzymać 30% rabatu na zakup kolejnego karnetu, już na sezon 2021.

Poniżej przedstawiamy projekt produktu, a także „rozmiarówkę”, aby każdy kibic mógł idealnie dopasować rozmiar koszulki do siebie.

KLIKNIJ TUTAJ i poznaj szczegóły oferty GKM S.A., zarówno dla posiadaczy karnetów na sezon 2020, jak i osób,  które nie posiadają całorocznej wejściówki, a chcą wspomóc żółto-niebieskich. Wspólnie tworzymy nową historię! Weź udział w akcji #wspieramGKM i pokaż wsparcie dla swojego klubu!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
131
224
320
418
517
615
712
80