Wyślij nam swoje zdjęcie i bądź częścią Niezbędnika Kibica GKM 2020! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Wyślij nam swoje zdjęcie i bądź częścią Niezbędnika Kibica GKM 2020!

Niezbędnik Kibica GKM to jedna z oferowanych przez nas możliwości dla fanów, którzy chcą śledzić ligową rywalizację w sezonie 2020, jak również wspomóc klub GKM S.A. i zakupić go w formie tzw. cegiełki #wspieramGKM. Tworzymy go z myślą o Was, dlatego też nie może zabraknąć tam miejsca dla członków żółto-niebieskiej Rodziny.

Chcesz, by Twoje zdjęcie z trybun lub pamiątkowe foto z ulubionym zawodnikiem naszej drużyny znalazło się w Niezbędniku Kibica 2020? Prześlij nam je do 14 maja na adres media@gkm.grudziadz.net! W publikacji w formie popularnego skarbu kibica zaprezentowane zostaną najciekawsze zdjęcia, więc zachęcamy do inwencji i udziału w akcji! Udostępniając nam zdjęcie pamiętaj, że wyrażasz zgodę na publikację Twojego wizerunku w Niezbędniku Kibica GKM 2020, produkowanym przez GKM Grudziądz S.A.

Niezbędnik Kibica 2020 już w sprzedaży na stronie wspieramGKM.pl! Jego cena to 40 złotych, a całkowity dochód trafi na konto naszego klubu. W Skarbie znajdziecie m.in. komplet programów na mecze MRGARDEN GKM w tym sezonie, terminarze, składy drużyn PGE Ekstraligi, analizy ekspertów, ciekawostki statystyczne i wiele więcej. Serdecznie zapraszamy do zakupu! Zamówienia będą realizowane od 29 maja, kiedy to także pojawi się w sprzedaży stacjonarnej.

Zobacz także:

Ruszamy z akcją #wspieramGKM!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content