Podsumowujemy "Tydzień z Nickim Pedersenem" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Podsumowujemy „Tydzień z Nickim Pedersenem”

Nicki Pedersen był kolejnym bohaterem akcji „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM„. W poniedziałek zaczynamy nowy tydzień z kolejnym reprezentantem grudziądzkiego klubu. Teraz przyszedł czas na podsumowanie minionych 7 dni.

Ten tydzień z uwagi na poniedziałek wielkanocny rozpoczynaliśmy we wtorek. Przez cały tydzień przerabialiście zdjęcia w taki sposób, aby były one jak najbardziej zabawne. Nadesłaliście nam wiele propozycji, które przedstawiamy poniżej.

W środę udostępniliśmy krzyżówkę, której celem było sprawdzenie Waszej wiedzy na temat trzykrotnego Indywidualnego Mistrza Świata z sezonów 2003, 2007 i 2008.

W czwartek dzięki współpracy z GuruStats mogliśmy poznać statystyki Duńczyka uzyskane przez niego podczas 17 sezonów spędzonych w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Czwartek to także czas na zdjęcia. My opublikowaliśmy ciekawe zdjęcia zawodnika z ostatnich lat autorstwa Krzysztofa Koniecznego oraz Marcina Karczewskiego, które zobaczysz TUTAJ!

Na piątek nasza telewizja klubowa przygotowała film „Poznaj zawodnika”. Bohaterem czwartego odcinka był oczywiście Nicki Pedersen.

W weekend Nicki przejął social media GKM S.A. Właśnie tam w sobotę odbył się m.in. wideoczat LIVE z zawodnikiem, który poprowadził Kamil Morydz. Duńczyk przez niespełna godzinę był do dyspozycji kibiców, którzy mogli nieco więcej dowiedzieć się o samopoczuciu zawodnika po przebytym zakażeniu koronawirusem, jego najlepszych momentach kariery, wspomnieniach z Grudziądza, a także opinii o szansach MRGARDEN GKM i atmosferze w żółto-niebieskiej ekipie. Najciekawsze fragmenty zebraliśmy TUTAJ!

A co Was czeka w nowym tygodniu? Kto będzie kolejnym bohaterem naszej akcji? Uważnie śledźcie naszą stronę internetową oraz media społecznościowe GKM S.A.!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content