Podsumowujemy "Tydzień z Nickim Pedersenem" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Podsumowujemy „Tydzień z Nickim Pedersenem”

Nicki Pedersen był kolejnym bohaterem akcji „Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM„. W poniedziałek zaczynamy nowy tydzień z kolejnym reprezentantem grudziądzkiego klubu. Teraz przyszedł czas na podsumowanie minionych 7 dni.

Ten tydzień z uwagi na poniedziałek wielkanocny rozpoczynaliśmy we wtorek. Przez cały tydzień przerabialiście zdjęcia w taki sposób, aby były one jak najbardziej zabawne. Nadesłaliście nam wiele propozycji, które przedstawiamy poniżej.

W środę udostępniliśmy krzyżówkę, której celem było sprawdzenie Waszej wiedzy na temat trzykrotnego Indywidualnego Mistrza Świata z sezonów 2003, 2007 i 2008.

W czwartek dzięki współpracy z GuruStats mogliśmy poznać statystyki Duńczyka uzyskane przez niego podczas 17 sezonów spędzonych w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Czwartek to także czas na zdjęcia. My opublikowaliśmy ciekawe zdjęcia zawodnika z ostatnich lat autorstwa Krzysztofa Koniecznego oraz Marcina Karczewskiego, które zobaczysz TUTAJ!

Na piątek nasza telewizja klubowa przygotowała film „Poznaj zawodnika”. Bohaterem czwartego odcinka był oczywiście Nicki Pedersen.

W weekend Nicki przejął social media GKM S.A. Właśnie tam w sobotę odbył się m.in. wideoczat LIVE z zawodnikiem, który poprowadził Kamil Morydz. Duńczyk przez niespełna godzinę był do dyspozycji kibiców, którzy mogli nieco więcej dowiedzieć się o samopoczuciu zawodnika po przebytym zakażeniu koronawirusem, jego najlepszych momentach kariery, wspomnieniach z Grudziądza, a także opinii o szansach MRGARDEN GKM i atmosferze w żółto-niebieskiej ekipie. Najciekawsze fragmenty zebraliśmy TUTAJ!

A co Was czeka w nowym tygodniu? Kto będzie kolejnym bohaterem naszej akcji? Uważnie śledźcie naszą stronę internetową oraz media społecznościowe GKM S.A.!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content