Zakaz sparingów do 1 kwietnia - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Zakaz sparingów do 1 kwietnia

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa podejmowanych jest coraz więcej decyzji mających na celu powstrzymanie epidemii. Główna Komisja Sportu Żużlowego w oficjalnym komunikacie zakazała klubom organizacji meczów sparingowych do dnia 1 kwietnia. Oznacza to, że nie dojdą do skutku zaplanowane na 21 i 22 marca testowe spotkania MRGARDEN GKM z eWinner Apatorem Toruń.

Komunikat GKSŻ:

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID -19 chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2, Polski Związek Motorowy zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Sportu, zwraca się do wszystkich organizatorów wydarzeń w zakresie działalności PZM z rekomendacją zawieszenia przeprowadzania zawodów, imprez oraz szkoleń do dnia 1 kwietnia 2020 r.

Główna Komisja Sportu Żużlowego nie wyraża zgody na organizację zawodów treningowych (sparingów) do 1 kwietnia 2020 r.

W zależności od rozwoju sytuacji związanej z zagrożeniem epidemiologicznym, o dalszych zaleceniach będziemy informowali na bieżąco.

Losy startu rozgrywek PGE Ekstraligi poznamy najszybciej w poniedziałek 16 marca. Wtedy to w Bydgoszczy spotkają się prezesi ekstraligowych klubów, aby porozmawiać na temat obecnej sytuacji i znaleźć najlepsze rozwiązania.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
477+4
586-9
676-22
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content