Sparingi z Gorzowem odwołane! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Sparingi z Gorzowem odwołane!

Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższy weekend dwa sparingi pomiędzy drużynami MRGARDEN GKM i TRULY.WORK Stalą Gorzów. Obie ekstraligowe ekipy miały spotkać się w sobotę 14 marca na torze w Grudziądzu, by dzień później rozegrać rewanż w Gorzowie.

Zarówno grudziądzanie, jak i gorzowianie nie odbyli dotąd treningów na własnych obiektach. Na Hallera 4 nadal trwają prace związane z nawierzchnią, która została uzupełniona o materiał granitowy. Pierwsze treningi możliwe będą najszybciej w przyszłym tygodniu. Jeśli dojdą one do skutku to realne będzie rozegranie sparingów zaplanowanych na 21 i 22 marca, kiedy to rywalem naszego zespołu ma być eWinner Apator Toruń.

Przypomnijmy, że spośród zawodników MRGARDEN GKM wyjazdy na tor zaliczyli już Artem Laguta oraz Nicki Pedersen. Pozostali nie odbyli jeszcze próbnych jazd, a cała drużyna spotka się w Grudziądzu w dniach 11-13 marca na zgrupowaniu integracyjnym. W środę o godzinie 18:00 żółto-niebiescy spotkają się z kibicami w grudziądzkim Centrum Kultury Teatr. Godzinę szybciej zaplanowano konferencję prasową dla przedstawicieli mediów.

Zobacz także:

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content