Spotkanie z kibicami 11 marca w Centrum Kultury Teatr! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Spotkanie z kibicami 11 marca w Centrum Kultury Teatr!

Zmiana planów odnośnie spotkania drużyny MRGARDEN GKM z kibicami. Z przyczyn niezależnych od klubu nie dojdzie do skutku wydarzenie zaplanowane w Galerii Grudziądzkiej. Impreza została odwołana, a nowym miejscem jest grudziądzkie Centrum Kultury Teatr. Spotkamy się tam już w najbliższą środę 11 marca o godzinie 18:00!

Spotkanie będzie częścią zgrupowania integracyjnego, na jakim pojawi się w Grudziądzu cały zespół żółto-niebieskich w dniach 11-13 marca.  Do dyspozycji fanów będą wszyscy zawodnicy żółto-niebieskich wraz z Nickim Pedersenem, Artemem Lagutą czy Krzysztofem Buczkowskim na czele. Wydarzenie poprowadzi prezenter Kamil Morydz, a podczas tego wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, będzie możliwość zadania pytań naszym zawodnikom w zabawie Q&A, a także wykonanie pamiątkowych zdjęć i zdobycie autografów na specjalnie przygotowanych na tą okazję pocztówkach. Dodatkowo na godzinę 17:00 zaplanowano oficjalną konferencję prasową dla przedstawicieli mediów.

Wstęp na to wydarzenie bezpłatny. GKM S.A. wraz z grupą kibiców organizuje także zbiórkę na rzecz grudziądzkiego schroniska dla zwierząt. Również podczas środowego spotkania fani będą mogli wspomóc Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu, które już 13 marca odwiedzi drużyna MRGARDEN GKM.

– Z przyczyn niezależnych od naszego klubu nie dojdzie do skutku spotkanie w Carrefourze. Zamiast tego postanowiliśmy spotkać się z kibicami w Centrum Kultury Teatr. Dziękujemy przedstawicielom teatru za taką możliwość. Impreza będzie miała też charakter charytatywny. Podczas spotkania będzie można wrzucić do puszek datki na rzecz  grudziądzkiego schroniska dla zwierząt. Szykujemy sporo atrakcji, dlatego warto pojawić się tego wieczoru w naszym teatrze – mówi Tomasz Krasiński, kierownik marketingu w GKM S.A.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content