Karnety na sezon 2020 już do odbioru! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Karnety na sezon 2020 już do odbioru!

Dobra wiadomość dla osób, które zakupiły karnety na sezon 2020. Kibice, którzy nabyli je stacjonarnie w siedzibie GKM S.A. do 31 stycznia mogą już odebrać swoją całoroczną wejściówkę na domowe spotkania żółto-niebieskich! Można je odbierać w sekretariacie przy ulicy Hallera 4. Dla fanów, którzy zdecydowali się na drogę internetową – przesyłkę dostarczy kurier pod wskazany adres.

Jednocześnie informujemy, że wciąż trwa sprzedaż karnetów na tegoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi. Przypominamy, że po raz pierwszy w historii naszego klubu we wszystkich sektorach przeznaczonych dla kibiców gospodarzy będą numerowane miejsca. W tym roku sprzedaż karnetów i biletów obsługuje firma Eventim. Karnety obowiązują na siedem meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Zapraszamy do sekretariatu GKM S.A. od poniedziałku do  piątku w godzinach 8:00 – 15:00. Całoroczne wejściówki można nabywać poprzez stronę internetową TUTAJ. Zamówienia internetowe będą dostarczone pod adres podany przy zamówieniu z pomocą kuriera (DHL – 19,90 złotych) lub poczty (list polecony priorytetowy – 8,90 złotych). Płatność online za zamówienie będzie możliwa na kilka sposobów: karta debetowa/kredytowa, przelew Dotpay, a także Masterpass.

System oferuje dwie formy wyboru miejsc: automatyczny – w którym wyszukuje najlepsze dostępne miejsca oraz z planu stadionu – w którym możemy samemu wybrać swoje miejsce. Każda wejściówka będzie imienna, co oznacza, że przy zakupie należy podać dane oraz numer PESEL posiadacza karnetu. Jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie 10 wejściówek. Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie.

Uprawnione osoby do wejściówek ulgowych to: dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobiety powyżej 60 lat. Dzieci do lat 7 – wstęp na stadion bezpłatny (miejscówka wraz z rodzicem).

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
128
224
320
417
515
615
712
80