Karnety 2020 - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Karnety 2020

W pierwszym etapie będzie można przedłużać swoje miejscówki z sezonu 2019, a także nabywać karnety na niezarezerwowane miejsca w sektorach C,D,E oraz F (prosta startowa) oraz wszystkie miejsca w sektorach B,G,H oraz I (pierwszy łuk i przeciwległa prosta). Sprzedaż internetowa ruszy w piątek 6 grudnia o godzinie 18:00. System oferuje dwie formy wyboru miejsc: automatyczny – w którym wyszukuje najlepsze dostępne miejsca oraz z planu stadionu – w którym możemy samemu wybrać swoje miejsce.

Karnety drogą internetową będą do nabycia za pośrednictwem naszej strony w zakładce „BILETY” oraz bezpośrednio na stronie operatora. Druga opcja wiązać się będzie z doliczeniem opłaty administracyjnej. Zamówienia internetowe będą dostarczone pod adres podany przy zamówieniu z pomocą kuriera (DHL – 19,90 złotych) lub poczty (list polecony priorytetowy – 8,90 złotych). Płatność online za zamówienie będzie możliwa na kilka sposobów: karta debetowa/kredytowa, przelew Dotpay, a także Masterpass.

Przedłużenie miejsc z minionego roku dotyczy sektorów, które były dotychczas numerowane (C,D,E,F). Można będzie tego dokonać stacjonarnie w sekretariacie GKM S.A. – od poniedziałku 9 grudnia od godziny 12:00 (w dni powszednie w godzinach 8:00 – 15:00). W siedzibie klubu oczywiście będzie też możliwość zakupu karnetów na wszystkie dostępne sektory. 

W drugim etapie dostępne będą wszystkie miejsca na stadionie niezarezerwowane do dnia 31 stycznia. Ten etap sprzedaży ruszy 1 lutego i potrwa do 15 marca.

Każda wejściówka będzie imienna, co oznacza, że przy zakupie należy podać dane oraz numer PESEL posiadacza karnetu. Jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie 10 wejściówek. Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie.

 Uprawnienia do zakupów biletów/karnetów ulgowych:
– dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym,
– studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej,
– emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji,
– kobiety powyżej 60 lat
– dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny (miejsce z rodzicem)