Kenneth Bjerre z dwuletnim kontraktem w MRGARDEN GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Kenneth Bjerre z dwuletnim kontraktem w MRGARDEN GKM!

Piąty dzień okresu transferowego przyniósł nam drugi kontrakt w grudziądzkim klubie. Dwuletnią umowę na starty w MRGARDEN GKM parafował dziś Kenneth Bjerre! Jeden z liderów żółto-niebieskich już 5 września zadeklarował, że w sezony 2020 i 2021 spędzi w Grudziądzu. Teraz doszło do podpisania odpowiednich dokumentów.

Dla Duńczyka będzie to drugi rok w Grudziądzu. Ten miniony był bardzo udany dla Kennetha, który wystąpił we wszystkich spotkaniach GKM-u. Nie zawiódł on oczekiwań działaczy i kibiców, a legitymując się średnią 1,987 pkt/bieg zajął 14 miejsce wśród zawodników PGE Ekstraligi. Udany sezon sprawił, że mógł on przebierać w ofertach innych klubów. Ostatecznie zdecydował się kontynuować swoją karierę w Grudziądzu. Indywidualny Mistrz Danii skupi się w 2020 roku na występach ligowych, a startować będzie także w duńskim Grindsted oraz szwedzkiej Indianernie Kumla. Ponadto po raz kolejny podejmie próbę walki o powrót do cyklu Grand Prix.

W poniedziałek dwuletnią umową z MRGARDEN GKM związał się Nicki Pedersen. W najbliższych dniach powinniśmy poznać pełną kadrę żółto-niebieskich na sezon 2020.

Zobacz także:

Trzykrotny Mistrz Świata Nicki Pedersen na dwa lata w Grudziądzu!

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content