Kenneth Bjerre z dwuletnim kontraktem w MRGARDEN GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Kenneth Bjerre z dwuletnim kontraktem w MRGARDEN GKM!

Piąty dzień okresu transferowego przyniósł nam drugi kontrakt w grudziądzkim klubie. Dwuletnią umowę na starty w MRGARDEN GKM parafował dziś Kenneth Bjerre! Jeden z liderów żółto-niebieskich już 5 września zadeklarował, że w sezony 2020 i 2021 spędzi w Grudziądzu. Teraz doszło do podpisania odpowiednich dokumentów.

Dla Duńczyka będzie to drugi rok w Grudziądzu. Ten miniony był bardzo udany dla Kennetha, który wystąpił we wszystkich spotkaniach GKM-u. Nie zawiódł on oczekiwań działaczy i kibiców, a legitymując się średnią 1,987 pkt/bieg zajął 14 miejsce wśród zawodników PGE Ekstraligi. Udany sezon sprawił, że mógł on przebierać w ofertach innych klubów. Ostatecznie zdecydował się kontynuować swoją karierę w Grudziądzu. Indywidualny Mistrz Danii skupi się w 2020 roku na występach ligowych, a startować będzie także w duńskim Grindsted oraz szwedzkiej Indianernie Kumla. Ponadto po raz kolejny podejmie próbę walki o powrót do cyklu Grand Prix.

W poniedziałek dwuletnią umową z MRGARDEN GKM związał się Nicki Pedersen. W najbliższych dniach powinniśmy poznać pełną kadrę żółto-niebieskich na sezon 2020.

Zobacz także:

Trzykrotny Mistrz Świata Nicki Pedersen na dwa lata w Grudziądzu!