To już dziś! MRGARDEN GKM zaprezentuje się kibicom! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

To już dziś! MRGARDEN GKM zaprezentuje się kibicom!

Wielkie odliczanie dobiega końca! Już dziś w grudziądzkiej Hali Widowiskowo-Sportowej na osiedlu Lotnisko przy ulicy Nauczycielskiej 19 odbędzie się prezentacja drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz 2019. Start imprezy zaplanowano na godzinę 19:00.

Bilety w cenie 10 złotych wciąż do nabycia! Zapraszamy na stronę www.BiletyNaGKM.pl lub do sekretariatu GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 do godziny 15:00. Na spóźnialskich wejściówki czekać będą też w kasie hali na Lotnisku. Wejście na trybuny będzie możliwe od godziny 18:00. Od 18:30 na dolnym poziomie do dyspozycji przedstawicieli mediów będą wszyscy zawodnicy i sztab szkoleniowy GKM-u. Pół godziny później rozpoczniemy część oficjalna wydarzenia, po której wszyscy kibice będą mogli spotkać się ze swoimi ulubieńcami twarzą w twarz, otrzymać nowe pocztówki z autografami i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Podczas prezentacji prowadzona będzie także sprzedaż oficjalnych gadżetów GKM Grudziądz. Zachęcamy do zakupów, gdyż przygotowaliśmy dla Was specjalne promocje i wyprzedaże! W stoisku sklepu do nabycia będą m.in. wybrane modele bluz za 69 złotych, bluzy dziecięce za 49 złotych, szaliki od 25 złotych oraz koszulki od 19 złotych!

Główna część imprezy to oczywiście prezentacja całej drużyny MRGARDEN GKM, która już za 16 dni rozpocznie rywalizację w PGE Ekstralidze. O muzyczną oprawę wydarzenia zadba grudziądzki zespół Zydeco Flow, a w rolę prowadzących wcielą się Kamil Morydz oraz Bartosz „Iwiś” Iwicki. Więcej informacji na ich temat znajdziecie TUTAJ! Klimat znany z meczów na Hallera 4 zapewni grupa kibicowska GKM-u, która zachęci wszystkich do wspólnej zabawy. Dawkę dobrego humoru zapewni także maskotka Speedy, a przed obecnymi fanami zaprezentują się także nasze podprowadzające, wśród których powitamy dwie nowe – Paulinę i Wiktorię.

Należy też wspomnieć o sponsorach prezentacji, bez których organizacja wydarzenia nie byłaby możliwa. Dziękujemy za wsparcie firmom: DonCorleone, Kowalski Ubezpieczenia, Orzechowski, a także Dach-Bud.

Serdecznie zapraszamy! Godzina 19:00, Hala Widowiskowo-Sportowa przy ulicy Nauczycielskiej 19!

Zobacz także:

TRULY.WORK Stal Gorzów sprawdzi formę GKM-u. Jedziemy w najsilniejszym składzie!

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
148+62
246+6
345+8
444+14
543-8
643-43
742-17
841-22

Najbliższe mecze

EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

Skip to content