TRULY.WORK Stal Gorzów sprawdzi formę GKM-u. Jedziemy w najsilniejszym składzie! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

TRULY.WORK Stal Gorzów sprawdzi formę GKM-u. Jedziemy w najsilniejszym składzie!

Już w najbliższą sobotę na stadionie przy Hallera 4 rozegrany zostanie pierwszy przedsezonowy trening punktowany MRGARDEN GKM. Rywalem podopiecznych Roberta Kempińskiego będzie ekipa TRULY.WORK Stali Gorzów, która do Grudziądza przyjedzie w swoim najsilniejszym zestawieniu – na czele z wicemistrzem świata Bartoszem Zmarzlikiem.

Równie mocny skład desygnują do boju grudziądzanie. W sobotnie popołudnie na H4 zobaczymy wszystkich naszych zawodników. W awizowanym składzie GKM-u nie brakuje zatem Artema Laguty, Antonio Lindbaecka, Przemysława Pawlickiego oraz Krzysztofa Buczkowskiego. Swój debiut w żółto-niebieskich barwach zaliczą także Kenneth Bjerre, Patryk Rolnicki i Marcin Turowski.

Początek sobotniego pojedynku treningowego w Grudziądzu zaplanowano na godzinę 15:00. Wejściówki w cenie: 15 złotych (normalny), 10 złotych (ulgowy), dzieci do 7 lat – bezpłatnie. Sprzedaż biletów w dniu zawodów od godziny 12:00, a bramy stadionu otworzymy o godzinie 13:30.

Awizowane składy:

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
477+4
586-9
676-22
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content