TRULY.WORK Stal Gorzów sprawdzi formę GKM-u. Jedziemy w najsilniejszym składzie! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

TRULY.WORK Stal Gorzów sprawdzi formę GKM-u. Jedziemy w najsilniejszym składzie!

Już w najbliższą sobotę na stadionie przy Hallera 4 rozegrany zostanie pierwszy przedsezonowy trening punktowany MRGARDEN GKM. Rywalem podopiecznych Roberta Kempińskiego będzie ekipa TRULY.WORK Stali Gorzów, która do Grudziądza przyjedzie w swoim najsilniejszym zestawieniu – na czele z wicemistrzem świata Bartoszem Zmarzlikiem.

Równie mocny skład desygnują do boju grudziądzanie. W sobotnie popołudnie na H4 zobaczymy wszystkich naszych zawodników. W awizowanym składzie GKM-u nie brakuje zatem Artema Laguty, Antonio Lindbaecka, Przemysława Pawlickiego oraz Krzysztofa Buczkowskiego. Swój debiut w żółto-niebieskich barwach zaliczą także Kenneth Bjerre, Patryk Rolnicki i Marcin Turowski.

Początek sobotniego pojedynku treningowego w Grudziądzu zaplanowano na godzinę 15:00. Wejściówki w cenie: 15 złotych (normalny), 10 złotych (ulgowy), dzieci do 7 lat – bezpłatnie. Sprzedaż biletów w dniu zawodów od godziny 12:00, a bramy stadionu otworzymy o godzinie 13:30.

Awizowane składy:

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content