Pawlicki w finale IMP! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

W środę na torach w Rawiczu i Krakowie rozegrano półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach wzięło udział dwóch zawodników MRGARDEN GKM, z których tylko Przemysław Pawlicki mógł cieszyć się do awansu do finału w Lesznie. Ten już 14 lipca. Niestety, w turnieju finałowym zabraknie Krzysztofa Buczkowskiego.

Pawlicki startował w Rawiczu. Rozpoczął od pechowego wykluczenia, a kolejne dwa wyścigi nie były w jego wykonaniu wymarzone. Na szczęście przebudził się na dwa ostatnie starty, które pewnie wygrał i rzutem na taśmę wjechał do finału! Łącznie wywalczył 9 punktów i zajął szóstą pozycję. Rawicki turniej zwyciężył Adrian Miedziński z forBET Włókniarza Częstochowa.

Wyniki:

1. Adrian Miedziński – 13 (3,3,1,3,3)
2. Piotr Protasiewicz – 11 (2,3,2,3,1)
3. Adrian Cyfer – 11 (3,1,2,2,3)
4. Dominik Kubera – 10 (3,w,3,2,2)
5. Kacper Gomólski – 10 (2,1,3,2,2)
6. Przemysław Pawlicki – 9 (w,2,1,3,3)
————————
7. Szymon Woźniak – 8+3 (1,2,3,d,2) – rezerwowy
————————
8. Adrian Gała – 8+2 (3,2,2,1,0)
9. Jarosław Hampel – 8+ns (0,3,1,3,1)
10. Paweł Przedpełski – 6 (1,1,3,1,0)
11. Mirosław Jabłoński – 5 (0,0,0,2,3)
12. Kacper Woryna – 5 (1,3,d,1,w)
13. Marcel Kajzer – 5 (2,0,2,1,u)
14. Michał Szczepaniak – 5 (1,2,1,d,1)
15. Tomasz Orwat – 3 (0,1,d,w,2)
16. Kamil Brzozowski – 2 (2,0,d,d,d)
17. Tomasz Gapiński – 0 (-,-,-,-,-)
18. Norbert Krakowiak – 0 (d)

Bieg po biegu:
1. Gała, Kajzer, Woźniak, Jabłoński
2. Kubera, Brzozowski, Przedpełski, Orwat
3. Cyfer, Gomólski, Szczepaniak, Pawlicki (w)
4. Miedziński, Protasiewicz, Woryna, Hampel
5. Protasiewicz, Gała, Cyfer, Brzozowski
6. Miedziński, Pawlicki, Przedpełski, Kajzer
7. Hampel, Szczepaniak, Orwat, Jabłoński
8. Woryna, Woźniak, Gomólski, Kubera (w)
9. Przedpełski, Gała, Szczepaniak, Woryna (d)
10. Gomólski, Kajzer, Hampel, Brzozowski (d)
11. Kubera, Cyfer, Miedziński, Jabłoński
12. Woźniak, Protasiewicz, Pawlicki, Orwat (d)
13. Miedziński, Gomólski, Gała, Orwat (w)
14. Protasiewicz, Kubera, Kajzer, Szczepaniak (d)
15. Pawlicki, Jabłoński, Woryna, Brzozowski (d)
16. Hampel, Cyfer, Przedpełski, Woźniak (d)
17. Pawlicki, Kubera, Hampel, Gała
18. Cyfer, Orwat, Kajzer (u), Krakowiak (d)
19. Jabłoński, Gomólski, Protasiewicz, Przedpełski
20. Miedziński, Woźniak, Szczepaniak, Brzozowski (d)

Bieg dodatkowy o 7. miejsce:
21. Woźniak, Gała

W Krakowie startował Krzysztof Buczkowski. Kapitan MRGARDEN GKM nie zaliczy tego dnia do udanych. 6 punktów pozwoliło mu na zajęcie dziesiątego miejsca. To oznacza, że „Buczek” nie zakwalifikował się do finału w Lesznie. Zwycięzcą turnieju został Maksym Drabik z BETARD Sparty Wrocław.

Wyniki:

1. Maksym Drabik – 14 (3,3,3,3,2)
2. Oskar Fajfer – 14 (3,3,2,3,3)
3. Wiktor Lampart – 11 (2,2,3,3,1)
4. Krystian Pieszczek – 10 (3,0,3,1,3)
5. Norbert Kościuch – 10 (1,3,2,3,1)
————————
6. Bartosz Smektała – 9+3 (0,3,1,2,3) – rezerwowy
————————
7. Jakub Jamróg – 9+2 (1,1,2,2,3)
8. Daniel Jeleniewski – 9+d (2,2,1,2,2)
9. Mateusz Szczepaniak – 7 (2,2,1,2,0)
10. Krzysztof Buczkowski – 6 (2,1,2,1,0)
11. Daniel Kaczmarek – 5 (3,0,0,0,2)
12. Dawid Lampart – 4 (0,1,3,0,w)
13. Hubert Łęgowik – 4 (1,0,0,1,2)
14. Mateusz Cierniak – 3 (0,2,t,0,1)
15. Oskar Bober – 3 (0,0,1,1,1)
16. Ernest Koza – 2 (1,1,0,0,t)
17. Rafał Karczmarz – 0 (0,0)
18. Artur Czaja – 0 (w)

Bieg po biegu:
1. Kaczmarek, Buczkowski, Łęgowik, Bober
2. Drabik, Szczepaniak, Koza, Cierniak
3. Fajfer, Lampart, Kościuch, Smektała
4. Pieszczek, Jeleniewski, Jamróg, Lampart
5. Kościuch, Jeleniewski, Koza, Kaczmarek
6. Fajfer, Szczepaniak, Buczkowski, Pieszczek
7. Drabik, Lampart, Lampart, Bober
8. Smektała, Cierniak, Jamróg, Łęgowik
9. Lampart, Jamróg, Szczepaniak, Kaczmarek
10. Lampart, Buczkowski, Smektała, Koza
11. Pieszczek, Kościuch, Bober, Karczmarz (Cierniak – t)
12. Drabik, Fajfer, Jeleniewski, Łęgowik
13. Drabik, Smektała, Pieszczek, Kaczmarek
14. Lampart, Jeleniewski, Buczkowski, Cierniak
15. Fajfer, Jamróg, Bober, Koza
16. Kościuch, Szczepaniak, Łęgowik, Lampart
17. Fajfer, Kaczmarek, Cierniak, Lampart (w/u)
18. Jamróg, Drabik, Kościuch, Buczkowski
19. Smektała, Jeleniewski, Bober, Szczepaniak
20. Pieszczek, Łęgowik, Lampart, Karczmarz (Koza – t, Czaja – w/2min)

Bieg dodatkowy o 6. miejsce:
21. Smektała, Jamróg, Jeleniewski (d)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl