Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Włókniarzem! Sprawdź gdzie kupić! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Włókniarzem! Sprawdź gdzie kupić!

Już 12 kwietnia PGE Ekstraliga wraca do Grudziądza! Tego dnia na stadionie przy ulicy Hallera 4 o godzinie 20:30 odbędzie się mecz w ramach drugiej rundy, a gościć będziemy silną ekipę forBET Włókniarz Częstochowa.

Trwa już przedsprzedaż wejściówek na spotkanie z „Lwami”! Warto zaopatrzyć się w bilet wcześniej – po pierwsze aby zaoszczędzić, a po drugie – aby uniknąć kolejek przed kasami w dniu spotkania. Ceny jednorazowych wejściówek na mecze PGE Ekstraligi w Grudziądzu w przedsprzedaży to 40 złotych – normalny i 30 złotych – ulgowy. W dniu meczu cena każdego biletu 5 złotych wyższa! 

Bilety na spotkanie z Włókniarzem, jak i inne mecze ligowe na H4 będzie można kupować w sześciu punktach na terenie Grudziądza. W tym gronie znalazły się także nowe lokalizacje! Oprócz sekretariatu GKM S.A. i Restauracji Don Corleone na grudziądzkim Rynku wejściówki czekać na Was będą także w: Biurze Podróży MyTravel, Salonie NC+ w C.H. „Alfa”, w Kwiaciarni Wrzos oraz w sklepie spożywczym „Raz-Dwa”. Pełną listę i godziny otwarcia przedstawiamy poniżej: