SPCG 2018: Laguta i Michelsen otwierają obsadę! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SPCG 2018: Laguta i Michelsen otwierają obsadę!

29 września na torze przy ul. Hallera 4 odbędzie się turniej Speedway President Cup Grudziądz 2018. Listę startową otwierają dwaj zawodnicy zajmujący czwarte miejsca pod względem średniej biegowej odpowiednio w PGE Ekstralidze i Nice 1.LŻ – Artem Laguta i Mikkel Michelsen!

W obsadzie Speedway President Cup Grudziądz 2018 nie mogło zabraknąć tegorocznego lidera naszej drużyny. W tegorocznym sezonie Artem Laguta był prawdziwą ostoją naszej drużyny – w rozgrywkach ligowych plasuje się na czwartej pozycji pod względem średniej biegowej, która wynosi 2,390 pkt/bieg. Aktualny siódmy zawodnik w klasyfikacji Indywidualnych Mistrzostw Świata już 3 września zdecydował się na pozostanie w zespole z Grudziądza na kolejny rok. Udziałem w organizowanych na zakończenie sezonu zawodach chce jeszcze bardziej podkreślić przywiązanie się do naszego miasta i klubu.

Drugim z zawodników, którzy zdecydowali się wziąć udział w turnieju jest Mikkel Michelsen. Zawodnik w obecnym sezonie związany z Gdańskiem osiągnął jedną z najlepszych średnich biegowych w Nice 1.LŻ – 2,340 pkt/bieg, a w klasyfikacji Indywidualnych Mistrzostw Europy zajął czwartą lokatę. 24-letni Duńczyk z pewnością będzie jednym z bardziej „łakomych kąsków” w najbliższym okienku transferowym. Mamy nadzieję, że na torze w Grudziądzu zaprezentuje swój potencjał co zaprocentuje w jakości widowiska przy Hallera 4.

Od poniedziałku można nabyć wejściówki na to wydarzenie w cenie 15 złotych. Zachęcamy do zakupu na stronie internetowej www.BiletyNaGKM.pl, a także w punktach partnerskich na terenie miasta!