Crowdfunding wchodzi do GKM! Dołącz do akcji i zgarnij nagrody! - GKM.Grudziadz.net

Crowdfunding wchodzi do GKM! Dołącz do akcji i zgarnij nagrody!

Crowdfunding to coraz popularniejsza forma pozyskiwania funduszy. Postanowiliśmy uruchomić ją także w naszym klubie! Cel? 20 000 złotych, zapełnienie Hali Widowiskowo-Sportowej na osiedlu Lotnisko podczas Prezentacji MRGARDEN GKM 2018 oraz zorganizowane efektownej oprawy i kartoniady na inauguracyjnym meczu PGE Ekstraligi – już 8 kwietnia z forBET Włókniarzem Częstochowa!

Jak dołączyć do akcji „Mój klub – GKM”? Nic trudnego! Wystarczy wejść na stronę naszej „zrzutki” TUTAJ i wpłacić dowolną kwotę od 5 złotych wzwyż, korzystając z dostępnych kanałów płatności! Dla osób, które wesprą naszą akcję przygotowaliśmy nagrody, z których każdy znajdzie coś dla siebie! W puli nagród są m.in. okolicznościowe koszulki, w jakich zawodnicy wystąpią na Prezentacji, udział w treningu ogólnorozwojowym z naszymi zawodnikami, spędzenie dnia meczowego z naszym działem marketingu, funkcja reportera telewizji klubowej, czy też pojedynek z seniorem MRGARDEN GKM na… kręgielni. Można też zdobyć… miesięczny kontrakt zawodniczy w naszym klubie!

To i wiele, wiele więcej można „zgarnąć” biorąc udział w naszej akcji! Przygotowaliśmy także atrakcyjne pakiety sponsorskie naszej Prezentacji.

Zachęcamy do wsparcia! Stwórzmy wyjątkową atmosferę podczas Prezentacji – już 9 lutego, oraz podczas inauguracyjnego meczu tego sezonu na Hallera 4!