Od poniedziałku sprzedaż biletów na prezentację! - GKM.Grudziadz.net

Od poniedziałku sprzedaż biletów na prezentację!

W poniedziałek ruszy sprzedaż wejściówek na prezentację MRGARDEN GKM Grudziądz 2018. Mamy nadzieję, że najgorętsze z przedsezonowych wydarzeń już 9 lutego przyciągnie na Halę Sportowo-Widowiskową komplet publiczności!

Bilety na imprezę będzie można zakupić przez stronę www.BiletyNaGKM.pl oraz w sekretariacie klubu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

Pierwszy raz na prezentacji zespołu wystąpią dwa duety artystyczne. Jesteśmy pewni, że serca miłośników mocniejszej muzyki podbije zespół, łączący moc muzyki rockowej z dźwiękami klasycznych instrumentów smyczkowych. Drugi z duetów najbardziej kojarzony jest z piosenki, która w serwisie YouTube osiągnęła już ponad 38 milionów wyświetleń. Młodość, optymizm, energia jakich dawno nie było – możemy wyczytać z ich strony internetowej. Ciekawe czy wiecie już o kogo może chodzić?

Początek imprezy planowany jest punktualnie na godzinę 18:00. Ceny wejściówek na to wydarzenie pozostają bez zmian – bilety na prezentacje będą do nabycia za jedyne 10 złotych.