Żółto-niebieska Energia - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Rozpoczyna się kolejny sezon drużyny z Grudziądza w PGE Ekstralidze. Z tej okazji wraz z naszym sponsorem Grupą Lumifil i jej partnerem firmą Janusz PV przygotowaliśmy dla kibiców wyjątkową akcję. “Żółto-Niebieska Energia” to przedsięwzięcie, w którym możesz pomóc klubowi, a przy tym sam skorzystać i przeżyć niezapomniane chwile!

W ramach akcji dla każdego kibica, który skorzysta z oferty Lumifil.com przygotowaliśmy niespodzianki! Pierwszą z nich będzie udział w posezonowym pikniku z naszą drużyną! Ponadto oferujemy zdjęcie z wybranym zawodnikiem lub członkiem sztabu szkoleniowego ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz wykonane na klubowej “ściance”. Ale to nie wszystko. Każdy fan otrzyma także pakiet klubowych gadżetów!

Zamawiając usługę na Lumifil.com wspomagasz swój klub! Nasz sponsor zobowiązał się do przekazania znacznej części zysku każdego zamówienia na rzecz GKM S.A.! Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sponsora, co tym samym pośrednio wesprze klub w trudnym, pandemicznym czasie.

Lumifil.com to nowatorskie technologie, zastosowane w codziennym życiu każdego mieszkańca Ziemi. Grupa oferuje usługi na najwyższym poziomie oraz produkty wiodących producentów w zakresie: fotowoltaika (prąd ze słońca), pompy ciepła, maty grzewcze oraz na podczerwień oraz inne źródła odnawialnej energii.

W szerokiej gamie działalności znajdziemy również stolarkę budowlaną (okna i drzwi), aluminiową, PCV oraz drewnianą, bramy garażowe, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, moskitiery, a do tego budownictwo jednorodzinne, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wybrednym gustom.

Lumifil.com to dynamicznie rozwijająca się firma z 21-letnią tradycją. Firma funkcjonuje w stu procentach z polskim kapitałem, z siedzibą  w Świeciu nad Wisłą, przy ulicy Wojska Polskiego 66. Szczegóły pod numerem telefonu 798 007 887.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

ODWIEDŹ STRONY NASZYCH SPONSORÓW

Skip to content