23 czerwca musisz być na H4! Rozpocznij wakacje z GKM-em! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

23 czerwca musisz być na H4! Rozpocznij wakacje z GKM-em!

Jak zaczynać wakacje to tylko z GKM S.A.! Już w niedzielę 23 czerwca przygotowujemy dla Was piknik rodzinny „Rozpoczęcie wakacji z GKM-em”, który będzie prawdziwą przystawką przed daniem głównym dnia – meczem IX rundy PGE Ekstraligi, w którym ZOOLESZCZ GKM podejmie NOVYHOTEL Falubaz Zielona Góra! Tego dnia musisz być obecny na H4, a wszystkie atrakcje już od godziny 12:00!

Właśnie wtedy rozpoczynamy zabawę w Parku Miejskim przed naszym stadionem. Zapraszamy całe rodziny z dziećmi! Na najmłodszych czekać będą „dmuchańce” od firmy Napompowani. Ponadto na dzieci czeka stanowisko Geotermii Grudziądz, gdzie można będzie skorzystać z malowania twarzy w barwach klubowych i plecenia warkoczyków. Drukarnia LAMA przygotowuje warsztaty, na których będzie możliwość wykonania personalizowanych gadżetów. Dla dzieci będzie także dostępny popcorn i wata cukrowa od „Pati” Grudziądz, a także stoiska ratowników medycznych MED-SAR i grudziądzkich służb – Policji oraz Straży Pożarnej. Nie zabraknie przedstawicieli GKM S.A. w osobach najmłodszych zawodników klubu, jak również reprezentantów GAKŻ Grudziądz. Wszystko to okraszone zostanie konkursami z nagrodami, w których będą do wygrania m.in. bilety na mecz, czy też vouchery do naszych Partnerów – DonCorleone, Centrum Rozrywki Extreme, czy też upominki od Galerii Grudziądzka Carrefour! Nad całością imprezy czuwać będzie prowadzący – prezenter klubu Kamil Morydz wraz z podprowadzającymi GKM-u Grudziądz!

Wydarzenie potrwa do godziny 15:00, a tuż po nim wielkie sportowe emocje na Venture Industries Arenie! O 16:30 start bardzo ważnego meczu dla naszej drużyny, w którym zmierzy się z bezpośrednim rywalem w ligowej tabeli – NOVYHOTEL Falubazem Zielona Góra, a stawką tego pojedynku będą bezcenne 3 „oczka” w kontekście przedsezonowych celów obu ekip – utrzymania w PGE Ekstralidze i awansu do fazy play-off.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content