DMPJ: MASZEWSKI GKM trzeci na własnym torze - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: MASZEWSKI GKM trzeci na własnym torze

Świetna postawa Jana Przanowskiego zdecydowała o trzecim miejscu drużyny Maszewski GKM Grudziądz w 2 rundzie eliminacyjnej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która w niedzielne popołudnie rozegrana została na Venture Industries Arenie. Żółto-niebiescy wystąpili bez Kacpra Łobodzińskiego i Kevina Małkiewicza. Pod ich nieobecność lepsi okazali się bydgoszczanie i torunianie.

Wyniki:

I. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 51 pkt
13. Franciszek Karczewski – 11 (3,2,-,3,3)
14. Olivier Buszkiewicz – 10 (2,3,3,-,2)
15. Bartosz Nowak – 10 (2,3,-,2,3)
16. Franciszek Majewski – 11 (3,2,3,3,-)
20. Emil Maroszek – 9 (2,3,2,2)

II. KS Toruń – 31 pkt
9. Oskar Rumiński – 12 (3,3,2,1,3)
10. Mikołaj Duchiński – 4 (2,-,0,0,2)
11. Jakub Breński – 2 (1,1,u/-,-,-)
12. Antoni Kawczyński – 10 (3,3,2,2,0)
19. Ksawery Słomski – 3 (2,1,0)

III. Maszewski GKM Grudziądz – 19 pkt
1. Damian Miller – 4 (t,0,0,2,2,0)
2. Kacper Warduliński – 0 (0,0,u/-)
3. Kacper Szarszewski – 1 (0,0,0,0,1)
4. Jan Przanowski – 14 (1,1,3,3,3,3)

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 18 pkt
5. Bartosz Głogowski – 3 (0,1,2,0,u)
6. Miłosz Wysocki – 5 (2,d,1,1,1)
7. Bartosz Tyburski – 4 (1,1,1,0,1)
8. Adam Putkowski – 6 (1,2,1,1,1)

Bieg po biegu:
1. Kawczyński, Buszkiewicz, Przanowski, Głogowski – (1:0:3:2)
2. Karczewski, Wysocki, Breński, Szarszewski – (1:2:4:5)
3. Rumiński, Nowak, Putkowski, Warduliński – (1:3:7:7)
4. Majewski, Duchiński, Tyburski, Miller (t) – (1:4:9:10)
5. Rumiński, Majewski, Przanowski, Wysocki (d) – (2:4:12:12)
6. Nowak, Słomski, Głogowski, Szarszewski – (2:5:14:15)
7. Kawczyński, Karczewski, Tyburski, Warduliński – (2:6:17:17)
8. Buszkiewicz, Putkowski, Breński, Miller – (2:8:18:20)
9. Przanowski, Maroszek, Putkowski, Duchiński – (5:9:18:22)
10. Buszkiewicz, Rumiński, Tyburski, Szarszewski – (5:10:20:25)
11. Majewski, Głogowski, Breński, Warduliński – (5:12:20:28)
12. Maroszek, Kawczyński, Wysocki, Miller – (5:13:22:31)
13. Majewski, Kawczyński, Putkowski, Szarszewski – (5:14:24:34)
14. Przanowski, Nowak, Słomski, Tyburski – (8:14:25:36)
15. Przanowski, Maroszek, Wysocki, Duchiński – (11:15:25:38)
16. Karczewski, Miller, Rumiński, Głogowski – (13:15:26:41)
17. Nowak, Miller, Tyburski, Słomski – (15:16:26:44)
18. Karczewski, Duchiński, Szarszewski, Głogowski (u) – (16:16:28:47)
19. Rumiński, Buszkiewicz, Wysocki, Miller – (16:17:31:49)
20. Przanowski, Maroszek, Putkowski, Kawczyński – (19:18:31:51)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content