DMPJ: Drugie miejsce na inaugurację w Bydgoszczy - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Drugie miejsce na inaugurację w Bydgoszczy

W poniedziałek zainaugurowano rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w eliminacyjnej grupie A. Na torze w Bydgoszczy najlepsi okazali się gospodarze – zawodnicy Abramczyk Polonii wywalczyli 47 punktów. Ekipa Maszewski GKM z dorobkiem 38 „oczek” uplasowała się na drugiej pozycji, a liderami drużyny byli Kevin Małkiewicz i Kacper Łobodziński. Obaj wywalczyli po 13 punktów.

Wyniki:

I. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 47 pkt
1. Franciszek Karczewski – 11 (-,2,3,3,3)
2. Bartosz Nowak – 10 (3,2,3,-,2)
3. Olivier Buszkiewicz – 8 (w,2,2,3,1)
4. Franciszek Majewski – 11 (2,3,3,3,-)
17. Emil Maroszek – 7 (2,2,3)

II. Maszewski GKM Grudziądz – 38 pkt
5. Kacper Warduliński – 4 (0,3,1,-,-)
6. Damian Miller – 5 (2,-,0,3,0)
7. Kevin Małkiewicz – 13 (3,3,3,2,2)
8. Jan Przanowski – 3 (2,-,1,0,-)
18. Kacper Łobodziński – 13 (2,3,2,3,3)

III. KS Toruń – 23 pkt
13. Oskar Rumiński – 6 (3,-,2,1,0)
14. Mikołaj Duchiński – 5 (1,1,-,1,2)
15. Jakub Breński – 6 (-,1,2,1,2)
16. Antoni Kawczyński – 5 (1,1,2,-,1)
20. Ksawery Słomski – 1 (0,0,0,1)

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 11 pkt
9. Bartosz Tyburski – 3 (1,0,1,0,1)
10. Brak zawodnika
11. Brak zawodnika
12. Miłosz Wysocki – 8 (3,1,1,2,1)

Bieg po biegu:
1. Wysocki, Majewski, Duchiński, Warduliński – (2:0:3:1)
2. Rumiński, Miller, Buszkiewicz (w) – (2:2:3:4)
3. Nowak, Przanowski, Tyburski, Słomski – (5:4:4:4)
4. Małkiewicz, Maroszek, Kawczyński – (7:7:4:5)
5. Majewski, Łobodziński, Kawczyński, Tyburski – (10:9:4:6)
6. Warduliński, Buszkiewicz, Breński – (12:12:4:7)
7. Małkiewicz, Nowak, Wysocki, Słomski – (14:15:5:7)
8. Łobodziński, Karczewski, Duchiński – (16:18:5:8)
9. Majewski, Rumiński, Przanowski – (19:19:5:10)
10. Małkiewicz, Buszkiewicz, Tyburski, Słomski – (21:22:6:10)
11. Nowak, Kawczyński, Warduliński – (24:23:6:12)
12. Karczewski, Breński, Wysocki, Miller – (27:23:7:14)
13. Buszkiewicz, Wysocki, Słomski, Przanowski – (30:23:9:15)
14. Majewski, Małkiewicz, Breński- (33:25:9:16)
15. Miller, Maroszek, Duchiński – (35:28:9:17)
16. Karczewski, Łobodziński, Rumiński, Tyburski – (38:30:9:18)
17. Łobodziński, Duchiński, Buszkiewicz – (39:33:9:20)
18. Łobodziński, Nowak, Kawczyński – (41:36:9:21)
19. Karczewski, Breński, Tyburski, Miller – (44:36:10:23)
20. Maroszek, Małkiewicz, Wysocki, Rumiński – (47:38:11:23)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content