Komentarze po #WROGRU: Kościecha, Łobodziński - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Komentarze po #WROGRU: Kościecha, Łobodziński

ZOOLESZCZ GKM przegrał w wyjazdowym meczu IV rundy PGE Ekstraligi z BETARD Spartą Wrocław 37:53. Co po spotkaniu w Ekstraliga Media Center „na gorąco” powiedzieli trener Robert Kościecha oraz Kacper Łobodziński?

Robert Kościecha: Walczyliśmy, stawialiśmy opór. Do połowy zawodów było w miarę okej, niestety ostatnie dwa biegi dostaliśmy sromotnie 1:5 i wygrana Wrocławia jest wysoka. Gratulacje dla nich i to wszystko. Nie jest to dobre dla naszych morali, ale będziemy wszystko robić, żeby je podnieść przed meczem z Lesznem. Musimy się z tym wszystkim przespać, w przyszłym tygodniu mocno trenować, bo w piątek jest bardzo ważny mecz, który będzie bardzo ważył na dalszych losach klubu.

Kacper Łobodziński: Wynik mówi sam za siebie. Do biegów nominowanych ten wynik trzymaliśmy, było na poziomie 6-8 punktów straty. W nominowanych gospodarze zrobili sobie dużą zaliczkę przed rewanżem, więc nie ma co się cieszyć tylko cały czas ciężko pracować i dążyć do tego żeby było lepiej. Myślę, że mogę być zadowolony z biegu młodzieżowego, wyciągnąłem wnioski po pierwszych dwóch nieudanych meczach, połapałem się mniej więcej z ustawieniami, dostałem też kilka podpowiedzi, natomiast cały czas chcę więcej i chcę rywalizować z seniorami i ścigać się na równym poziomie. To jest PGE Ekstraliga, więc trzeba wymagać od siebie jak najwięcej. Teraz skupiamy się na meczu z Lesznem, nie zapowiada się żeby były do tego czasu jakieś zawody, więc mamy zaplanowane dwa treningi na torze w Grudziądzu w podobnych godzinach meczowych. Zrobimy wszystko żeby być jak najlepiej przygotowanym.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content