CASE IH Sponsorem Głównym GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

CASE IH Sponsorem Głównym GKM S.A.!

Miło nam poinformować o podpisaniu kolejnej umowy sponsorskiej. W sezonie 2024 nasz klub będzie wspierać firma CASE IH, która została Sponsorem Głównym!

Marka Case IH Agriculture należąca do koncernu CNH to czołowy producent sprzętu rolniczego na świecie, z dziedzictwem sięgającym 1842 roku. Bogata oferta podstawowych oraz specjalistycznych maszyn rolniczych oraz wykorzystywane w nich technologie, stanowią kluczowe wsparcie pracy największych, nowoczesnych gospodarstw rolnych.

Świat Case IH Agriculture to nie tylko prace komunalne, sadownicze, uprawa 10 lub 200 hektarów czy wreszcie wielkoobszarowe przedsiębiorstwa obsługiwane przez największe modele ciągników Quadtrac mocy niemal 800KM oraz rotorowe kombajny Axial-Flow. Misją Case IH jest wspieranie globalnego rolnictwa w zrównoważonym rozwoju, z wykorzystaniem innowacyjnych produktów oraz technologii podnoszących wydajność produkcji.

Autoryzowanym Dealerem na terenie województwa kujawsko-pomorskiego jest firma Zip Agro, z siedzibą w Kurzejewie, oferującą szereg produktów marki Case IH: ciągniki rolnicze, ładowacze czołowe, ładowarki teleskopowe, prasy rolujące oraz kostkujące, a także maszyny ogrodnicze i leśne.

Dealer z Kurzejewa oferuje także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych produktów, remonty maszyn rolniczych i ciągników, serwis i produkcja przewodów hydraulicznych, napełnianie oraz serwis klimatyzacji do ciągników i samochodów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ oraz na Facebooku TUTAJ. W sezonie 2024 profesjonalną obsługę toru na stadionie GKM Grudziądz gwarantują ciągniki Case IH serii VESTRUM.

Wizyta w firmie Zip Agro okiem GKMtv

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content