PHU Orzechowski kolejny rok z naszym klubem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

PHU Orzechowski kolejny rok z naszym klubem!

Kolejna firma zdecydowała się na wsparcie naszego klubu w sezonie 2024. Miło nam poinformować, że zostaje z nami PHU Orzechowski.

To przedsiębiorstwo oferuje m.in. kompleksowe wykonywanie instalacji elektrycznych oraz prac budowlanych na najwyższym poziomie. Profesjonalne i kompleksowe podejście do projektów, solidny montaż oraz fachowe doradztwo techniczne to priorytety, którymi kieruje się wieloletni sponsor GKM S.A.

Siedziba firmy PHU Orzechowski znajduję się przy ulicy Łyskowskiego 53 w Grudziądzu. Biuro klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00 oraz w soboty w godzinach 7:00 – 13:00. Więcej informacji o firmie znaleźć można na stronie internetowej TUTAJ!

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content