8 rok firmy Gołębiewski z grudziądzkim żużlem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

8 rok firmy Gołębiewski z grudziądzkim żużlem!

Na ósmy rok współpracy z GKM S.A. zdecydowała się firma Gołębiewski! To kolejny ważny partner, który od lat wspiera grudziądzki żużel.

Firma Gołębiewski Krystiana Gołębiewskiego powstała w 2009 roku. Jest to grudziądzki producent wysokiej jakości wewnętrznych i zewnętrznych rolet okiennych, przemysłowych i garażowych bram segmentowych, bram rolowanych oraz moskitier. Ciągły rozwój, zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz systematycznie prowadzone inwestycje pozwalają na ulepszanie oraz udoskonalanie produkcji stolarki aluminiowej, przez co nasz sponsor jest w stanie sprostać każdemu zleceniu, zarówno pod względem ilościowym, jak i technologicznym. Firma dysponuje własnym parkiem maszynowym, magazynami oraz produkcją wyrobu gotowego.

Producent Gołębiewski to także jeden z wiodących deweloperów na grudziądzkim rynku. Po oddaniu pięknego osiedla w Świerkocinie koło Grudziądza, na 15 urodziny, deweloper rozpoczął kolejną inwestycję, a mianowicie budowę kolejnego już osiedla mieszkalnego przy ulicy Osikowej w Grudziądzu. A to jest tylko przedsmak tego, czego można się spodziewać po przedsiębiorcy. Projekty wykonywane są w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne, współpracując z wiodącymi pracowniami oraz projektantami. Firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Celem firmy Gołębiewski jest szeroko pojęty rozwój oraz maksymalna satysfakcja klientów.

Więcej informacji i szczegóły na temat bogatej oferty można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content