VetPuls zostaje z nami na sezon 2024! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

VetPuls zostaje z nami na sezon 2024!

Wieloletni partnerzy klubu decydują się na przedłużenie umów współpracy z GKM S.A.! Miło nam poinformować, że VetPuls to kolejna firma, która zdecydowała się zostać z nami na sezon 2024.

Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie weterynarii. Między innymi takie jak: profilaktyka, diagnostyka oraz leczenie zwierząt. Pacjentom zapewnia kompleksową opiekę w miłej atmosferze, dysponuje przestronnym gabinetem przyjęć, salą operacyjną oraz salą wybudzeń. Przychodnia wyposażona jest m.in. w aparat USG, EKG, aparaturę do badań morfologicznych i biochemicznych krwi, dzięki czemu można wykonać podstawowe badania krwi jeszcze w trakcie wizyty, co znacznie skraca czas diagnostyki.

Nasz sponsor współpracuje ponadto z laboratoriami zewnętrznymi, dzięki czemu może zaoferować dostęp do wszystkich możliwych badań laboratoryjnych i diagnostycznych, w tym badań hormonalnych krwi, badań kału, moczu czy badań histopatologicznych. Wykonuje pełen zakres zabiegów tzw. chirurgii miękkiej. Zakupimy tam również wszelkiego rodzaju karmy w sklepie zoologicznym, który mieści się w Grudziądzu przy ulicy Toruńskiej 2/4.  Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content