SARA sponsorem GKM S.A! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

SARA sponsorem GKM S.A!

Firma SARA Workwear, czołowy, polski producent odzieży roboczej przedłuża umowę sponsorską na kolejny sezon, pokazując tym samym wielkie zaangażowanie w działalność lokalnego klubu. Adam Pieściński, członek Zarządu firmy Sara wraz z prezesem GKM Marcinem Murawskim oficjalnie parafowali warunki współpracy w sezonie 2024.

Ciągły rozwój, najwyższa jakość produktów oraz wysoka funkcjonalność odzieży pozwoliły firmie na uplasowanie się w czołówce producentów odzieży roboczej. Polskie przedsiębiorstwo jakim jest SARA Workwear oferuje komfortową odzież roboczą i ochronną dla każdego klienta. Silna pozycja na rynku wynika z zaufania klientów, które producent zyskał tworząc produkty, w których każdy pracownik czuje się bezpiecznie i komfortowo.

SARA Workwear od początku swojej działalności związana jest z Grudziądzem, w którym od blisko 35 lat produkuje komfortową, trwałą i innowacyjną odzież roboczą oraz ochronną. Ciągły rozwój przedsiębiorstwa uwidacznia się w inwestycjach realizowanych na terenie naszego miasta.

Sara Workwear – odzież robocza

www.saraworkwear.com

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content