Jason Doyle drugi w ŁÓDŹ KREUJE IMME! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Jason Doyle drugi w ŁÓDŹ KREUJE IMME!

ŁÓDŹ KREUJE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi dla Bartosza Zmarzlika. Dobry występ na łódzkiej Moto Arenie zanotowali zawodnicy ZOOLESZCZ GKM. Jason Doyle zajął drugie miejsce, a Max Fricke był szósty.

Wyniki:

1. Bartosz Zmarzlik (Orlen Oil Motor Lublin) – 13 (2,2,3,3,3) – 1. miejsce w finale
2. Jason Doyle (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 12 (3,3,1,2,3) – 2. miejsce w finale
3. Fredrik Lindgren (Orlen Oil Motor Lublin) – 8+3 (2,0,1,3,2) – 3. miejsce w finale
4. Mateusz Cierniak (Orlen Oil Motor Lublin) – 9+3 (3,2,2,0,2) – 4. miejsce w finale
5. Martin Vaculik (ebut.pl Stal Gorzów) – 10 +2 (1,d,3,3,3)
6. Max Fricke (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 9 +2 (3,3,1,1,1)
7. Jack Holder (Orlen Oil Motor Lublin) – 8 +1 (2,3,0,2,1)
8. Dominik Kubera (Orlen Oil Motor Lublin) – 7+d (3,2,0,0,2)
9. Emil Sajfutdinow (KS Apator Toruń) – 7+d (w,1,3,1,2)
10. Leon Madsen (Tauron Włókniarz Częstochowa) – 7+d (2,2,2,0,1)
11. Daniel Bewley (Betard Sparta Wrocław) – 7 (1,1,2,2,1)
12. Artiom Łaguta (Betard Sparta Wrocław) – 6 (0,u,0,3,3)
13. Szymon Woźniak (ebut.pl Stal Gorzów) – 6 (0,3,1,2,-)
14. Anders Thomsen (ebut.pl Stal Gorzów) – 6 (1,1,3,1,d)
15. Mikkel Michelsen (Tauron Włókniarz Częstochowa) – 3 (0,d,2,1,0)
16. Luke Becker (H.Skrzydlewska Orzeł Łódź) – 2 (1,1,0,0,0)
17. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) – 0 (0)
18. Kajetan Kupiec (Tauron Włókniarz Częstochowa) – ns

Bieg po biegu:
1. (59,86) Doyle, Lindgren, Becker, Sajfutdinow (w/u)
2. (59,10) Kubera, Madsen, Thomsen, Michelsen
3. (59,04) Fricke, Zmarzlik, Vaculik, Łaguta
4. (59,03) Cierniak, Holder, Bewley, Woźniak
5. (58,84) Holder, Kubera, Becker, Łaguta (u/2)
6. (58,32) Woźniak, Zmarzlik, Thomsen, Lindgren
7. (58,70) Fricke, Cierniak, Sajfutdinow, Michelsen (d/4)
8. (58,31) Doyle, Madsen, Bewley, Vaculik (d/4)
9. (58,06) Thomsen, Bewley, Fricke, Becker
10. (58,39) Vaculik, Cierniak, Lindgren, Kubera
11. (58,14) Sajfutdinow, Madsen, Woźniak, Łaguta
12. (58,64) Zmarzlik, Michelsen, Doyle, Holder
13. (58,65) Vaculik, Woźniak, Michelsen, Becker
14. (58,57) Lindgren, Holder, Fricke, Madsen
15. (58,35) Zmarzlik, Bewley, Sajfutdinow, Kubera
16. (58,64) Łaguta, Doyle, Thomsen, Cierniak
17. (59,37) Zmarzlik, Cierniak, Madsen, Becker
18. (59,09) Łaguta, Lindgren, Bewley, Michelsen
19. (58,67) Vaculik, Sajfutdinow, Holder, Thomsen (d/4)
20. (58,85) Doyle, Kubera, Fricke, Ratajczak

Półfinał nr 1. (58,68) Lindgren, Vaculik, Sajfutdinow (d/3), Kubera (d/4)
Półfinał nr 2. (59,12) Cierniak, Fricke, Holder, Madsen (d/4)

Finał. (58,78) Zmarzlik, Doyle, Lindgren, Cierniak

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content