MF Upadłości dołącza do grona naszych sponsorów! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

MF Upadłości dołącza do grona naszych sponsorów!

MF Upadłości nowym sponsorem klubu! Jest to kolejny nowy Partner GKM S.A., który w sezonie 2024 dołącza do szerokiego grona firm wspierających żółto-niebieskich.

MF Upadłości to marka spółki AMK Kancelaria Upadłości i Restrukturyzacje Sp. z o. o. z siedzibą w Grudziądzu. Spółkę tworzą wykwalifikowani pracownicy, w tym doradca restrukturyzacyjny z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu postępowań upadłościowych jako pełnomocnik, jak i syndyk oraz w prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych (nr licencji 1467). Spółka świadczy usługi doradztwa prawnego w zakresie przeprowadzenia przez proces ogłoszenia upadłości konsumenckiej, jak i gospodarczej. Zajmuje się kompleksowym przygotowaniem wniosków o ogłoszenie upadłości oraz reprezentuje na etapie prowadzonego postępowania przed syndykiem po wydaniu postanowienia o ogłoszeniu upadłości.

Nasz sponsor kompleksowo przeprowadza klientów przez cały proces oddłużenia. Na pierwszym miejscu stawiam dobro klientów, dlatego też już na etapie przygotowywania wniosku o ogłoszenie upadłości uświadamiamy klientów o wszelkich ryzykach, które wiążą się z procesem oddłużenia. Wykwalifikowana kadra posiada między innymi uprawnienia do pełnienia funkcji tymczasowego nadzorcy sądowego, nadzorcy układu sądowego, zarządcy sądowego czy nadzorcy układu w postępowaniu restrukturyzacyjnym przedsiębiorstw oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. MF Upadłości zajmują się szeroko pojętą restrukturyzacją oraz rozwojem biznesu klientów, zdając sobie sprawę z problemów polskich przedsiębiorców i skutecznie potrafiąc wdrożyć plany restrukturyzacyjne pozwalające w wielu przypadkach na redukcję zadłużenia czy też wynegocjowanie nowych harmonogramów spłat istniejących już zobowiązań, a także tymczasową ochronę przed egzekucją. Współpracuje także z doświadczonymi radcami prawnymi, prawnikami oraz doradcami podatkowymi z całej Polski.

Więcej informacji na temat sponsora można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ! Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług, a kontakt możliwy pod numerami telefonu 725 633 865 lub 725 733 864.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content