MF Upadłości dołącza do grona naszych sponsorów! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

MF Upadłości dołącza do grona naszych sponsorów!

MF Upadłości nowym sponsorem klubu! Jest to kolejny nowy Partner GKM S.A., który w sezonie 2024 dołącza do szerokiego grona firm wspierających żółto-niebieskich.

MF Upadłości to marka spółki AMK Kancelaria Upadłości i Restrukturyzacje Sp. z o. o. z siedzibą w Grudziądzu. Spółkę tworzą wykwalifikowani pracownicy, w tym doradca restrukturyzacyjny z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu postępowań upadłościowych jako pełnomocnik, jak i syndyk oraz w prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych (nr licencji 1467). Spółka świadczy usługi doradztwa prawnego w zakresie przeprowadzenia przez proces ogłoszenia upadłości konsumenckiej, jak i gospodarczej. Zajmuje się kompleksowym przygotowaniem wniosków o ogłoszenie upadłości oraz reprezentuje na etapie prowadzonego postępowania przed syndykiem po wydaniu postanowienia o ogłoszeniu upadłości.

Nasz sponsor kompleksowo przeprowadza klientów przez cały proces oddłużenia. Na pierwszym miejscu stawiam dobro klientów, dlatego też już na etapie przygotowywania wniosku o ogłoszenie upadłości uświadamiamy klientów o wszelkich ryzykach, które wiążą się z procesem oddłużenia. Wykwalifikowana kadra posiada między innymi uprawnienia do pełnienia funkcji tymczasowego nadzorcy sądowego, nadzorcy układu sądowego, zarządcy sądowego czy nadzorcy układu w postępowaniu restrukturyzacyjnym przedsiębiorstw oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. MF Upadłości zajmują się szeroko pojętą restrukturyzacją oraz rozwojem biznesu klientów, zdając sobie sprawę z problemów polskich przedsiębiorców i skutecznie potrafiąc wdrożyć plany restrukturyzacyjne pozwalające w wielu przypadkach na redukcję zadłużenia czy też wynegocjowanie nowych harmonogramów spłat istniejących już zobowiązań, a także tymczasową ochronę przed egzekucją. Współpracuje także z doświadczonymi radcami prawnymi, prawnikami oraz doradcami podatkowymi z całej Polski.

Więcej informacji na temat sponsora można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ! Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług, a kontakt możliwy pod numerami telefonu 725 633 865 lub 725 733 864.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content