AGRO PROJECTS Sponsorem Głównym GKM S.A. w sezonie 2024! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

AGRO PROJECTS Sponsorem Głównym GKM S.A. w sezonie 2024!

Miło nam poinformować, że pozyskaliśmy kolejnego ważnego Partnera biznesowego. Na siódmy rok współpracy z klubem zdecydowała się firma AGRO PROJECTS, która będzie Sponsorem Głównym GKM S.A. w sezonie 2024!

AGRO PROJECTS to organizacja realizująca inwestycje zarówno w kraju, jak i zagranicą. Inżynierowie firmy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w branży budowlanej i technologicznej zdobyte podczas realizacji różnorodnych inwestycji. Doświadczona kadra techniczna tworzona przez wykwalifikowanych inżynierów budowlanych, projektantów, architektów, wspierana przez menadżerów i pracowników niższego szczebla daje pełne wsparcie w procesie inwestycyjnym klientów.

Nasz sponsor korzysta z nowoczesnych rozwiązań technicznych, jak i najnowszego oprogramowania optymalizując proces budowlany dla inwestora. Doskonale zna rynek, na którym funkcjonuje, a zrealizowane inwestycje o różnej wielkości, zakresie i stopniu skomplikowania pozwalają oferować usługi w szerokim spektrum oraz w zakresie od projektu po generalne wykonawstwo lub częściowo wybranych elementów.

Wszystkie informacje i pełna oferta firmy dostępna na stronie internetowej https://www.agro-projects.eu/. Grudziądzki oddział AGRO PROJECTS mieści się przy ul. Cegielnianej 4, a kontakt telefoniczny możliwy pod numerem 56 690 49 20.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z bogatej oferty naszego Sponsora Głównego!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content