MS ECO DEVELOPMENT nowym sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

MS ECO DEVELOPMENT nowym sponsorem GKM S.A.!

Miło nam poinformować o kolejnym zawartym porozumieniu w sezonie 2024. Na współpracę z GKM S.A. zdecydowała się firma MS ECO DEVELOPMENT mgr inż. MICHAŁ SOWIŃSKI.

Nasz partner to uznana firma w branży budowlanej, którą cechuje wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych w pełnym zakresie – od projektu, aż po nadzór. Wiedza, kwalifikacje, pasja, rzetelność, terminowość, indywidualne podejście i wysoka jakość świadczonych usług to kilka z cech wyróżniających nowego partnera.

Oferta nowego sponsora klubu to między innymi: przygotowanie inwestycji, projektowanie z zakresu wszystkich branż, Generalne Wykonawstwo – małe i duże inwestycje, Nadzór Budowlany – Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru Inwestorskiego, eksploatacja – opinie techniczne, inwentaryzacje, przeglądy obiektów budowlanych, itp. oraz badania techniczne.

Więcej informacji można uzyskać odwiedzając oficjalną stronę firmy https://mseco.dev/! Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług i bogatej oferty naszego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content