ACTONA sponsorem GKM S.A. w sezonie 2024! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

ACTONA sponsorem GKM S.A. w sezonie 2024!

Miło nam poinformować o kolejnym sponsorze głównym na sezon 2024. Tym razem na mocne wsparcie grudziądzkiego żużla zdecydowała się firma ACTONA Sp. z o.o.!

Firma funkcjonuje na rynku grudziądzkim od 2018 roku. Nasz partner zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych, a jednym z największych odbiorców naszych mebli jest IKEA. Stara się, przy tym aby każdy mebel był ich wizytówką i spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nieustanny rozwój, dbałość o najdrobniejszy detal, a przede wszystkim unikatowy styl – to cechy, które wyróżniają ACTONA Sp. z o. o. na rynku.

Nasz sponsor jest firmą, dla której dbałość o człowieka i środowisko naturalne jest kluczową wartością. Zatrudnia ponad 500 pracowników, którzy mają możliwość korzystania z wielu benefitów, między innymi dofinansowanie wypoczynku, kultury i sportu, premii świątecznych.

Więcej informacji na temat partnera klubu znajdziecie na jego stronie internetowej TUTAJ lub na profilu Facebookowym TUTAJ. Siedziba firmy znajduję się w Grudziądzu przy ulicy Droga Graniczna 10. Zapraszamy do korzystania z usług i bogatej oferty naszego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content